Poniedziałkowy trening już za widzewiakami

13 czerwca 2022, 19:00 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do startu sezonu w Ekstraklasie. W zajęciach w ośrodku na Łodziance wzięło dzisiaj udział siedemnastu zawodników. Żadnych nowych twarzy tym razem się nie dopatrzyliśmy.

W porównaniu do sobotniego składu, zaszła jedna zmiana – nie było Patryka Stępińskiego, który dostał dzień wolny z przyczyn osobistych. Cały czas z drużyną nie trenuje także Marek Hanousek, zaś pozostali są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Wszyscy, oprócz Konrad Reszki, pracują już na pełnych obrotach. Ten ostatni cały czas dochodzi do optymalnej formy.

Poniedziałkowy trening upłynął na pracy nad rozgrywaniem piłki i, podobnie jak dwa dni temu, zakończył się mini-gierką, tym razem 2×7 minut, w składach po osiem osób każdy, z zadaniem wyprowadzania futbolówki od golkipera. Mimo kilku niezłych szans, do siatki żadnej z drużyn trafić się nie udało. Kolejny raz w środku pola imponował najnowszy nabytek – Juljan Shehu.

Jutro widzewiacy spotkają się na Łodziance przed południem. Później ćwiczyć będą jeszcze drugi raz, jednak nie na boisku, tylko w siłowni. Od środy do piątku w planach jest po jednym treningu, a cały tydzień zakończy się sobotnią grą kontrolną, z Lechem w Poznaniu.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x