W piątek start sprzedaży karnetów! Znamy cennik

13 czerwca 2022, 20:00 | Autor:

Już w najbliższy piątek rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w Ekstraklasie! Tak, jak to zawsze miało miejsce, podzielona została ona na kilka etapów – pierwszeństwo dostaną przedłużający abonamenty. Znamy również ich dokładny cennik. Podwyżki są – chociaż oczywiście można było się ich spodziewać.

Sprzedaż zacznie się w nocy z czwartku, 16 czerwca na piątek, 17 czerwca. Pierwszy etap, w trakcie którego swój karnet będą mogli przedłużyć jego dotychczasowi posiadacze, potrwa aż do 24 czerwca, do końca dnia. Następnie przyjdzie czas na krótką przerwę techniczną. Druga faza zainaugurowana zostanie w poniedziałek, 27 czerwca – wtedy okazję do zmiany miejsca otrzymają kibice zasiadający do tej pory w sektorach A1, A2, A3 (przestanie to być już sektor rodzinny), C1 i C2 (to będzie nowy sektor rodzinny), a także członkowie Klubu 1910. Od 28 do 30 czerwca zmienić swe miejsce będą mogli pozostali. Otwarta sprzedaż zacznie się 2 lipca.

Najważniejszą informacją są oczywiście ceny karnetów. I tak – dla przedłużających, wynoszą one: 375 złotych na trybuny B i D oraz sektor rodzinny, 410 złotych na sektory A1, A2, A11 i A12, 480 złotych na trybunę C, 510 złotych na sektory A3, A4, A9 i A10 oraz 900 złotych na sektory A5 i A8. W przeliczeniu, nie licząc najdroższej opcji, jeden mecz kosztuje od 22 do 30 złotych. Droższe są oczywiście warianty abonamentów dla ich nowych posiadaczy. Oni zapłacić będą musieli od 480 do nawet 1100 złotych. Każdy, kto nabędzie karnet, będzie miał również dzięki niemu pierwszeństwo w kupnie biletu na mecze Pucharu Polski, dostanie też zniżkę do oficjalnego sklepu. Abonamenty dostępne są w wersji na cały sezon oraz tylko na jedną rundę.

Jeżeli chodzi o pojedyncze bilety, zostaną one podzielone na trzy kategorie. Najdroższa będzie kategoria A, do której zaliczone będą starcia z Lechem Poznań, Rakowem Częstochowa, Legią Warszawa, Górnikiem Zabrze oraz Pogonią Szczecin (ceny od 45 złotych). Nieco taniej będzie w przypadku kategorii B (Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Cracovia, Piast Gliwice, Lechia Gdańsk, ceny od 40 złotych), najtańsza będzie z kolei kategoria C (pozostałe kluby, ceny od 35 złotych). Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów TUTAJ.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
92 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
92
0
Would love your thoughts, please comment.x