Środowy trening widzewiaków

24 września 2014, 17:21 | Autor:

trening_Mroziński_Kasprzak

Od godziny 16, na boisku bocznym przy Piłsudskiego trwa trening drużyny Widzewa, która powróciła do zajęć po wczorajszym pucharowym meczu ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Włodzimierza Tylaka zostali podzieleni na dwie grupy; jedną stanowili zawodnicy, którzy zaliczyli występ we wczorajszym spotkaniu z wrocławianami, druga zaś złożona była z piłkarzy, którym nie dane było zagrać przeciwko Śląskowi.

Na murawie ćwiczy również Damian Warchoł, który we wczorajszej potyczce z drużyną z Dolnego Śląska zaliczył asystę przy trafieniu Davida Kwieka. Warchołowi nie dane było jednak dokończyć meczu – w 64 minucie upadł na boisku i musiał zostać zmieniony przez Michała Przybyłę. Dziś wiemy jednak, że 19-latkowi nie przytrafił się żaden uraz.

Jutro łodzianie trening mają zaplanowany o tej samej porze i dopiero wtedy zespół rozpocznie mikrocykl treningowy przed sobotnią konfrontacją z Chojniczanką. Do Chojnic nie pojadą na pewno pauzujący za kartki Piotr Mroziński a także Veljko Batrović, który nie powrócił jeszcze do pełnej sprawności fizycznej.

W dniu meczu, w porze porannej kadra Widzewa wyjedzie na ligowe spotkanie do Chojnic, a więc łodzianie nie mają zorganizowanego krótkiego zgrupowania przed sobotnim meczem.