Boniek obecny na Piłsudskiego
24 września 2014, 10:54 | Autor: RyanPo dłuższej nieobecności na stadion Widzewa na mecz ze Śląskiem Wrocław zjechał Zbigniew Boniek, Prezes PZPN oraz jedna z ikon łódzkiego klubu. Jako sternik piłkarskiej centrali wybrał wizytę właśnie na tym stadionie i chyba się nie rozczarował, bo obie drużyny zagrały dobre spotkanie i pokazały niezły poziom.
Pojawienie się Bońka na trybunach stadionu im. Ludwika Sobolewskiego spotkało się także z reakcją kibiców. Fani spod Zegara w ostrych słowach pytali byłego właściciela klubu, czy ten ma świadomość, komu sprzedał akcję Widzewa. Chodziło o kolejną krytykę Sylwestra Cacka, który przejął przecież klub w 2007 roku właśnie od popularnego „Zibiego”.
Jaka była reakcja Zbigniewa Bońka nie wiemy, ale z pewnością Prezesowi Widzewa musiało być za tą sytuację mocno wstyd. Po meczu z resztą mówił dziennikarzom, że wkrótce zamierza wykonać ruch w stronę niepokornych kibiców. Spodziewać się można nawet zamknięcia stadionu. Jak mówił, Cacek woli grać w piłkę przy stu osobach na trybunach, byleby pozbyć się tych ludzi, którzy ubliżają jemu czy Włodzimierzowi Tylakowi. Sprawa jest więc rozwojowa.








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
KS CK Troszyn