Stadion Widzewa Turystyczną Ikoną Łodzi!

17 listopada 2019, 08:26 | Autor:

Kilka tygodni temu zakończył się drugi etap konkursu na Turystyczną Ikonę Łodzi. W piątek poznaliśmy wyniki głosowania, które okazały się świetne dla Widzewa! Stadion łódzkiego klubu został bowiem wybrany zwycięzcą plebiscytu!

Przypomnijmy, że konkurs zorganizowany został z okazji Światowego Dnia Turystyki. Internetowe głosowanie podzielone było na dwa etapy, a w drugim z nich zdecydowano o końcowym triumfie. Swój głos oddało blisko pięć tysięcy osób, spośród których najwięcej wskazało właśnie „Serce Łodzi”!

O wynikach plebiscytu poinformowano przed piątkowym meczem z Gryfem Wejherowo. Organizatora konkursu, czyli Urząd Miasta Łodzi, reprezentowała wiceprezydent Joanna Skrzydlewska. Wręczyła ona na murawie pamiątkowy tytuł prezes WidzewaMartynie Pajączek.

Oprócz zostania Turystyczną Ikoną Łodzi, klub z al. Piłsudskiego został też nagrodzony wartym blisko 50 tysięcy złotych pakietem promocyjnym, polegający na przygotowaniu i wykonaniu wielonarzędziowej kampanii wizerunkowej.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztofpiastòw

Turystyczna ikona Łodzi-ekwilibrystyczna zbitka słowna jak to komuś potrzebne,i nie idą za tym jakieś zobowiązania a dają 50.tys.to niech będzie.
Jak by ogłosili konkurs na Międzygalaktyczny obiekt będący środkiem wszechświata i będzie na to budżet to też zagłosuje.

Mr. X

Bez wątpienia ma to wymiar propagandowy.
Teraz piłka jest po naszej stronie i pytanie jak to wykorzystamy.
Wierzę, że nie będzie to zmarnowane.
Ave Widzew

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress