Stawowy już działa. Będzie oglądał zespół w Ząbkach

25 listopada 2014, 19:55 | Autor:

Wojciech_Stawowy

Wojciech Stawowy z dniem 1 grudnia stanie się oficjalnie trenerem Widzewa. Do tego czasu drużyną cały czas opiekuje się Rafał Pawlak, który stanie w niedzielę przed ostatnią szansą, by zakończyć przygodę na ławce z choć jednym zwycięstwem. Jak dotąd w ośmiu meczach siedem razy przegrał i raz zremisował.

Stawowy pomimo tego, że nie zdecydował się na przejęcie zespołu jeszcze w trakcie rozgrywek (jak się dowiedzieliśmy, zrobił to ze względu na szacunek dla pracy Pawlaka), przygotowuje się już do przejęcia obowiązków. Ustalił już ramowy plan treningów (drużyna w dniach 1-7 grudnia mieć będzie wolne, potem nastąpi okres roztrenowania, który potrwa do 17 grudnia, a przygotowania do nowej rundy zaczną się 5 stycznia) i podgląda piłkarzy. Były szkoleniowiec Cracovii z trybun obserwował mecz przeciwko GKS Katowice, obecny będzie także w Ząbkach przy okazji starcia z Dolcanem.

Dzień później 48-letni trener spotka się drużyną. Wtedy też powinniśmy poznać skład sztabu szkoleniowego. Mówi się, że Stawowy będzie chciał mieć ze sobą asystenta, Krzysztofa Przytułę. Widzew zaś chciałby, aby z zespołem nadal pracowali Piotr Szarpak i Andrzej Woźniak.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress