Widzew zaczął przeprowadzkę. Mosty zwożą pierwsze elementy

25 listopada 2014, 15:21 | Autor:

klub

W zeszłym tygodniu klub w komunikacie prasowym informował, że jego nowym partnerem stała się firma „Autor Przeprowadzki”. Zawiązanie współpracy nie było chyba przypadkowe, gdyż na Widzewie prawdziwa przeprowadzka już się rozpoczęła. Wkrótce wszystkie biura zostaną przeniesione do innej lokalizacji.

Pisaliśmy już, że nowe miejsce, do którego na czas budowy nowego stadionu przeniosą się klubowi pracownicy, znajduje się bardzo blisko. To leżące po drugiej stronie al. Piłsudskiego tereny dawnych zakładów „WIMA”, mieszczących się pod numerem 133/135. W Widzewie planują zmianę adresu już niebawem, przeprowadzka ma zostać ukończona jak najszybciej.
Na terenie stadionu zostanie jednak jeszcze przez jakiś czas sprzęt oraz sami zawodnicy. Do 17 grudnia potrwać ma bowiem okres roztrenowania po rundzie jesiennej, który widzewiacy spędzą na swoich boiskach.

Pierwsze ruchy widać już też ze strony „Mostów-Łódź”. Firma stawiająca nowy obiekt przygotowuje się pomału do tworzenia placu budowy – dziś od strony ul. Sępiej przywieziono pierwsze kontenery, będące pomieszczeniami dla pracowników. Rozbiórka stadionu ma się zacząć w styczniu przyszłego roku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress