Stomil – Widzew (skrót)

21 marca 2021, 16:32 | Autor:

Tylko jedną bramkę obejrzeliśmy w dzisiejszym meczu pomiędzy Stomilem Olsztyn a Stomilem Olsztyn Najważniejsze jednak, że zdobył ją Michael Ameyaw, który zapewnił gościom zarówno trzy punkty, jak i przerwanie fatalnej wyjazdowej serii.

Transmitująca zawody stacja Polsat Sport przygotowała już ich kilkuminutowy skrót. Można go obejrzeć poniżej.

11 komentarzy
Lars
3 lat temu

Brawo Widzew, Brawo Majkel, Brawo cała drużyna!

3 lat temu

Mecz walki , trzeba pochwalić wszystkich piłkarzy którzy wywiązali się ze swoich zadań , cieszy ambitna walka , cieszy ta nieustępliwość a najbardziej cieszą 3 pkt , brawo piłkarze ,
teraz wygrana z GKS Jastrzębie to Wasz obowiązek pozdrawiam Widzewiaków

Mar
3 lat temu

Przy okazji artykułu o osłabieniach stomilu pisałem, że Widzew tegu meczu nie wygra, że ten mecz przegra stomil 0:1. Taka sytuacja…..

3 lat temu

W przerwie zimowej oprócz oprócz sprowadzania nowych piłkarzy, zarząd powinien pomyśleć piłkarzach, którzy już są w Widzewie, a którym w czerwcu kończą się umowy. Ameyaw i Kita już powinni mieć podpisane nowe kontrakty.

Wiktorio
3 lat temu

Brakuje wykonczenia akcji,przełożenia przewagi na wynik,ale porównać zespół z początku sezonu do tego obecnie to jest duży plus.Dobi zaczyna się bronić .