TMRF po ciężkim boju pokonał Burzę!

17 września 2016, 18:40 | Autor:

TMRF

W 4. kolejce Klasy A drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonała na wyjeździe Burzę Pawlikowice. Dla podopiecznych Macieja Malesy była to czwarta wygrana w czwartym spotkaniu tego sezonu!

Tym razem szkoleniowiec rezerw Widzewa otrzymał od Marcina Płuski sześciu piłkarzy. Od pierwszej minuty w Pawlikowicach zagrali: Konrad Reszka, Kacper Bargieł, Bartłomiej Gromek, Kamil Wielgus, Patryk Nouri oraz Kamil Sabiłło.

Bohaterami spotkania okazali się dwaj ostatni. W 8. minucie gry wynik otworzył Nouri, a dzieswięć minut przed przerwą na 2:0 strzelił Sabiłło. W drugiej połowie gospodarze wzięli się jednak za odrabianie strat i wyszło im to całkiem nieźle. Burzy udało się doprowadzić do remisu, ale w końcówce szczęście znów uśmiechnęło się do widzewiaków. W 81. minucie zwycięskiego gola zdobył strzałem z rzutu karnego Nouri.

Wygrana, choć nie przyszła tym razem zbyt łatwo, pozwoliła TMRF zachować fotel lidera. Za tydzień powinno być już łatwiej, bo do Łodzi przyjedzie ostatni w tabeli LKS II Rosanów.

Burza Pawlikowice – TMRF Widzew II Łódź 2:3 (0:2)
Gole dla TMRF: 8′, 81′ (k) Nouri, 36′ Sabiłło