Trałka bliski znalezienia nowego klubu

22 lipca 2019, 19:46 | Autor:

Jednym z piłkarzy, łączonych tego lata z Widzewem, był Łukasz Trałka. Część mediów sugerowała, że pomocnik jest o krok od związania się z łódzkim klubem kontraktem. Tak się jednak nie stało i prawie na pewno nie stanie.

Już kilka dni temu, w programie „Piłka Meczowa”, Marcin Kaczmarek zdradził, że temat pozyskania do Widzewa byłego reprezentanta Polski jest bardzo odległy. „Na ten moment do transferu Łukasza Trałki jest daleko. Zawiesiliśmy te rozmowy, ponieważ mamy inne możliwości” – mówił wtedy.

Sam Trałka przez dłuższy czas trenował ze Stalą Rzeszów, wystąpił też w sparingu tego klubu z Siarką Tarnobrzeg. Wciąż czekał jednak na bardziej atrakcyjne oferty, z Ekstraklasy lub z zagranicy. Choć takich nie dostał, wiadomo już, że na Podkarpacie również nie trafi.

35-latek dziś rozpoczął bowiem treningi z Wartą Poznań. Na razie kontraktu nie podpisał, ale jeżeli w najbliższych dniach nie zgłosi się do niego drużyna z wyższej ligi, to właśnie barwy I-ligowca będzie reprezentował w przyszłym sezonie.

Foto: Warta Poznań

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
21
0
Would love your thoughts, please comment.x