Trenerzy Widzewa spotkali się z członkami Klubu 1910

17 stycznia 2020, 08:41 | Autor:

Tłumy zgromadziły się w czwartkowy wieczór w pubie „W Sercu Łodzi”, w którym odbyło się spotkanie członków Klubu 1910 z trenerami Marcinem Kaczmarkiem i Tomaszem Włodarkiem. Duet szkoleniowców Widzewa odpowiadał na pytania kibiców przez prawie trzy godziny!

Spotkanie zorganizowane zostało przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”, a zaproszeni zostali na nie wszyscy członkowie Klubu 1910, którzy wcześniej przekazali stowarzyszeniu swoje dane kontaktowe. Tego wieczora, w pubie zameldowało się więc ponad sto osób!

Duet trenerski długo i cierpliwie odpowiadał na pytania kibiców. Dużo bardziej oblegany był oczywiście Kaczmarek, który mówił o bieżącym sezonie, okienku transferowym, planach na przyszłość czy swojej wizji futbolu. Z kolei Włodarek wypowiadał się m.in. na temat inteligencji boiskowej widzewiaków i współpracy z Maciejem Szymańskim.

Dla kilku członków Klubu 1910 wczorajszy wieczór był podwójnie wyjątkowy, bo w przerwie uhonorowani zostali specjalnymi odznakami za określoną wysokość wpłat na WOWP. Trener Kaczmarek wyraził nadzieję, że kiedyś i on dostąpi takiego zaszczytu. Na razie obaj prelegenci otrzymali egzemplarze książki „Widzew Łódź. Zarys historii klubu i jego kibiców”.

To kolejna taka inicjatywa, przeznaczona tylko i wyłącznie dla reprezentantów Klubu 1910. Przystąpić do niego może każdy, kto dokona trzech regularnych wpłat na konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Aktualnie klub liczy ponad sześciuset członków, a kwota zebranych pieniędzy na wsparcie Akademii Widzewa przekroczyła już 850 tysięcy złotych!

7
Dodaj komentarz

4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PrzemsławRDG1978

Kochani, każdy kto ma karnet na mecze Widzewa powinien też być w KLUBIE 1910!

Razem Tworzymy Siłę!

Kamil Bednarek

Nie zgadzam się z tobą. Karnet to jedno, wplaty to drugie. To taki system socios który mam nadzieję że zostanie kiedyś u nas wprowadzony. Czyli oprócz karnetu, płacisz jeszcze powiedzmy abonament a w zamian masz bonusy od klubu

Fanatyk

Bonusy od klubu? Nie masz pojęcia o czym mowa. Wspomagasz Widzew i robisz to, bo kochasz ten klub, a nie dla jakichś bonusów. Co do spotkania, wspaniała grupa ludzi. Wszyscy skromni, uprzejmi, na poziomie. Człowiek czuje się tam wspaniale! OSK Dzięki!!!

PrzemsławRDG1978

Gdyby każdy karnetowicz co miesiąc przelewał na WOWP jedynie 10zł wówczas 170tyś zł. trafiłoby każdego miesiąca do Akademii Widzewa, co w ciagu roku daje sumę plus-minus 2mln zł.
Czy to zła perspektywa dla Klubu?

Kamil Bednarek

Szkoda ze nie ma ralecji live na yt dla tych co nie dostali zaproszenia

Olo

Czyżby był jakiś dodruk książki „Widzew Łódź. Zarys historii klubu i jego kibiców”??? Ciężko ją dostać a bardzo chciałbym kupić egzemplarz. Jakby ktoś miał konkretne info, poproszę o prv: [email protected]

Zawiedziony

” zaproszeni zostali na nie wszyscy członkowie Klubu 1910, którzy wcześniej przekazali stowarzyszeniu swoje dane kontaktowe.” A czy stowarzyszenie prosiło kiedyś o podanie danych kontaktowych?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress