Trenerzy Widzewa spotkali się z członkami Klubu 1910

17 stycznia 2020, 08:41 | Autor:

Tłumy zgromadziły się w czwartkowy wieczór w pubie „W Sercu Łodzi”, w którym odbyło się spotkanie członków Klubu 1910 z trenerami Marcinem Kaczmarkiem i Tomaszem Włodarkiem. Duet szkoleniowców Widzewa odpowiadał na pytania kibiców przez prawie trzy godziny!

Spotkanie zorganizowane zostało przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”, a zaproszeni zostali na nie wszyscy członkowie Klubu 1910, którzy wcześniej przekazali stowarzyszeniu swoje dane kontaktowe. Tego wieczora, w pubie zameldowało się więc ponad sto osób!

Duet trenerski długo i cierpliwie odpowiadał na pytania kibiców. Dużo bardziej oblegany był oczywiście Kaczmarek, który mówił o bieżącym sezonie, okienku transferowym, planach na przyszłość czy swojej wizji futbolu. Z kolei Włodarek wypowiadał się m.in. na temat inteligencji boiskowej widzewiaków i współpracy z Maciejem Szymańskim.

Dla kilku członków Klubu 1910 wczorajszy wieczór był podwójnie wyjątkowy, bo w przerwie uhonorowani zostali specjalnymi odznakami za określoną wysokość wpłat na WOWP. Trener Kaczmarek wyraził nadzieję, że kiedyś i on dostąpi takiego zaszczytu. Na razie obaj prelegenci otrzymali egzemplarze książki „Widzew Łódź. Zarys historii klubu i jego kibiców”.

To kolejna taka inicjatywa, przeznaczona tylko i wyłącznie dla reprezentantów Klubu 1910. Przystąpić do niego może każdy, kto dokona trzech regularnych wpłat na konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Aktualnie klub liczy ponad sześciuset członków, a kwota zebranych pieniędzy na wsparcie Akademii Widzewa przekroczyła już 850 tysięcy złotych!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x