W Skierniewicach będzie można zagrać przeciwko Widzewowi!

16 stycznia 2020, 19:40 | Autor:

Już w następną sobotę, 25 stycznia, w Skierniewicach odbędzie się turniej charytatywny „Gramy dla Wiktora”, którego patronem medialnym jest WTM. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji, a organizatorzy właśnie przedstawili kolejną z nich!

W skierniewickiej hali pojawi się bowiem wystawiona przez klub reprezentacja Widzewa! Niestety, ponieważ podopieczni Marcina Kaczmarka będą wtedy szlifować formę na zgrupowaniu w Cetniewie, nie będą oni mogli wystąpić. Ich miejsce zajmą inni przedstawiciele łodzian, m.in. Jakub Jasiński czy Marcin Tarociński. Nie powinno zabraknąć też zawodników, którzy przy al. Piłsudskiego grali w latach dziewięćdziesiątych, choć na pełną listę nazwisk musimy jeszcze poczekać.

Widzewiacy zmierzą się z zespołem, który wygra specjalną licytację. Wciąż można wziąć w niej udział, bo aukcja trwać będzie jeszcze przez prawie tydzień, do 22 stycznia, do godziny 19:10. Aktualnie najwyższa cena wynosi 700 złotych, ale jesteśmy przekonani, że tak mała kwota za możliwość gdy przeciwko swojemu ukochanemu klubowi to zdecydowanie za mało!

Przypomnijmy, że cały dochód z licytacji przekazany zostanie Wiktorowi Foksowi, który walczy z nowotworem złośliwym, a jedynym ratunkiem dla niego jest kosztowna terapia. Wszystkie aukcje dla niego znależć można TUTAJ, chłopcu można pomóc także poprzez wpłatę W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x