Fizjoterapeuta Widzewa ponownie na zgrupowaniu kadry

16 stycznia 2020, 13:58 | Autor:

W pierwszych dniach zimowego okresu przygotowawczego sztab medyczny Widzewa musi radzić sobie w okrojonym składzie. Z drużyną nie ma bowiem Huberta Gołąbka, który ponownie przebywa z reprezentacją Polski.

Tym razem udał się on do hiszpańskiego Pinatar, na zgrupowanie Talent Pro. To obóz przeznaczony dla najzdolniejszych piłkarzy z roczników 2003, 2004 i 2005. Nad młodymi zawodnikami czuwa liczne grono trenerów i ekspertów, z Marcinem Dorną, Stefanem Majewskim, Czesławem Michniewiczem czy Józefem Młynarczykiem na czele.

Gołąbek również znalazł się wśród nich, a odpowiada za opiekę medyczną nad młodymi zawodnikami. Ma już zresztą w tym aspekcie doświadczenie, bo niedawno pełnił tę rolę w reprezentacji Polski do lat 19. W listopadzie fizjoterapeuta Widzewa przebywał z kadrą Dariusza Gęsiora Walii, przy okazji turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy.

Zgrupowanie Talent Pro potrwa do 20 stycznia. Pod nieobecność Gołąbka, opiekę nad widzewiakami sprawuje Ewelina Bućko, która ma do pomocy dwie stażystki z poprzedniej rundy. Na obozach w Cetniewie i tureckiej Alanyi sztab fizjoterapeutów powinien być już jednak pełny.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x