Trening bez Hanouska i Sancheza

17 maja 2023, 11:53 | Autor:

W środowe przedpołudnie drużyna Widzewa rozpoczęła przygotowania do niedzielnego meczu z Radomiakiem Radom. Na zajęciach zabrakło dwóch podstawowych piłkarzy. Nieobecni są Marek Hanousek oraz Jordi Sanchez.

Powody ich absencji nie są znane. Jeśli to drobne problemy zdrowotne lub sprawy osobiste, nie ma się czym martwić. Jeśli jednak są to poważniejsze kontuzje, źle wróży to łodzianom w końcówce sezonu. O ile Hanousek i tak nie wystąpi w najbliższym spotkaniu ze względu na zawieszenie kartkowe, to Sanchez miałby raczej pewne miejsce w ataku. Trzeba poczekać na rozwój wypadków, ponieważ nie musi to oznaczać brak Hiszpana w Radomiu. Nie należy wyciągać zbyt pochopnych wniosków. Zwłaszcza, że w przeszłości wielokrotnie na pierwszym treningu brakowało graczy, którzy w weekend byli normalnie do dyspozycji.

Na Łodziance pod okiem sztabu szkoleniowego pracuje dwudziestu dwóch piłkarzy, w tym trzech bramkarzy. Z młodych zawodników rezerw pojawił się tylko Ignacy Dawid. Nie ma wśród ćwiczących Jana Krzywańskiego, Adama Dębińskiego, Filipa Zawadzkiego czy Mateusza Kempskiego.

Kadra Widzewa na środowym treningu:

Bramkarze
Wasyl Łytwynenko, Henrich Ravas, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Andrejs Ciganiks, Bożidar Czorbadżijski, Martin Kreuzriegler, Mato Milos, Fabio Nunes, Patryk Stępiński, Serafin Szota, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Ignacy Dawid, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Patryk Lipski, Kristoffer Normann Hansen, Bartłomiej Pawłowski, Juljan Shehu, Jakub Sypek, Ernest Terpiłowski

Napastnik
Łukasz Zjawiński

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
25
0
Would love your thoughts, please comment.x