Po treningu dalsze rozstania?

28 czerwca 2017, 08:04 | Autor:

piłkarze

O godzinie 11:00 drużyna Widzewa zainauguruje przygotowania do nowego sezonu. Tymczasem po treningu niektórzy piłkarze mają spotkać się z zarządem. Możliwe są dalsze rozstania. Na razie drużynę opuściło czterech graczy.

Na rozmowy zaproszeni zostali ci zawodnicy, którym kończą się umowy lub zostali przewidziani do odejścia. Jak mówił w niedawnym wywiadzie dla WTM Przemysław Cecherz, do Macieja Szewczyka, Krzysztofa Możdżonka, Macieja Szewczyka i Yudaia Ogawy dołączyć może jeszcze dwóch lub trzech widzewiaków.

Czyja przyszłość wydaje się niepewna? Domniemywać można, że Cecherz nie będzie widział dalej miejsca w zespole dla Michała Czaplarskiego i Pawła Broniszewskiego. Obaj wiosną nie dostawali szans i nawet na minutę nie wybiegli na ligowe boisko. Nie wiadomo też, jak wyglądać będą dalsze losy Marcina Nowaka i Adriana Budki.

Sztab szkoleniowy sprowadził już dwóch środkowych obrońców, a przy nazwisku Budki trener stawiał duży znak zapytania. Zmiany dosięgnąć mogą również linii ataku, skoro sprowadzono już jednego napastnika i poszukiwany jest kolejny.

Więcej odpowiedzi być może poznamy popołudniu.