Trwa otwarta sprzedaż biletów na mecz z GKS

31 października 2021, 19:10 | Autor:

We wtorek odbędzie się spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a GKS Jastrzębie. Ponieważ nie będą na nie obowiązywały karnety, wszyscy zainteresowani obecnością na trybunach muszą kupić bilet. Dziś rano rozpoczęła się ich otwarta sprzedaż. Wciąż można też skorzystać z dwóch akcji promocyjnych.

Pierwsza z nich umożliwia zabranie do „Serca Łodzi” przyjaciół lub rodziny w niższej cenie. Fani mogą nabywać pakiety czterech wejściówek na sektory A, C i D – za dwa najdroższe bilety zapłacą pełną cenę, za trzeci 50% ceny bazowej, zaś czwarty otrzymają za symboliczną złotówkę. Dzięki temu na trybunach będą mogły zjawić się osoby rzadziej chodzące na mecze.

Druga akcja jest kontynuacją tej z wcześniejszego starcia z Górnikiem Polkowice. Sektor B ponownie wypełni się młodymi kibicami czerwono-biało-czerwonych – każdy może dokonać zakupu wejściówki w cenie 5 złotych, zaś ich opiekunowie – w cenie 15 złotych. Oferta skierowana jest zarówno do rodzin, jak i szkół podstawowych, liceów, przedszkoli, szkółek piłkarskich czy innych chętnych grup zorganizowanych (minimum dziesięcioro dzieci i opiekun).

Pierwszeństwo w zakupie biletów na starcie Pucharu Polski mieli posiadacze karnetów, jednak od dzisiaj szansę mają również wszyscy pozostali. Na ten moment na liczniku jest nieco ponad trzy tysiące sztuk, na co wpływ ma zapewne pora meczu – przypomnijmy, że odbędzie się on we wtorek o godzinie 16:00. Wejściówki można kupować w systemie biletowym TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x