Letniowski wróci najwcześniej na Miedź

31 października 2021, 10:16 | Autor:

W niepełnym składzie udali się do Rzeszowa piłkarze Widzewa Łódź. Co prawda po przerwie spowodowanej nadmiarem kartek do gry wrócić mogli Marek Hanousek i Juliusz Letniowski, ale na murawie oglądaliśmy tylko pierwszego. Drugi zmaga się z urazem.

Pomocnik już we wcześniejszym tygodniu narzekał na dolegliwości, jednak przygotowania do sobotniego spotkania rozpoczął z całą drużyną. W ich trakcie sytuacja się jednak pogorszyła, a 23-latek musiał przerwać treningi. Nie pojechał też z zespołem na Podkarpacie. „Julek musiał zostać w Łodzi, ponieważ zmaga się z pewną drobną dolegliwością, którą wierzymy, że w ciągu kilku dni wyleczy i wróci do pełnego treningu” – mówił wczoraj trener Janusz Niedźwiedź.

Można być pewnym, że Letniowski nie zagra we wtorkowym starciu Pucharu Polski z GKS Jastrzębie. W klubie spróbują zrobić jednak wszystko, by jeszcze w tym tygodniu wznowił treningi na pełnym obciążeniu i był gotowy na ligowy pojedynek z Miedzią Legnica. „Nie ma się co oszukiwać – będzie trudno, żeby Julek zdążył na wtorek. Zrobimy jednak wszystko, aby po Pucharze Polski doprowadzić go do pełnej sprawności” – podkreślił opiekun łodzian.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x