Turniej charytatywny „Pomagamy od serca”

5 grudnia 2014, 20:32 | Autor:

pomagamy_od_serca

27 grudnia odbędzie się już trzecia edycja piłkarskiego turnieju charytatywnego pod nazwą „Pomagamy od serca”. Impreza jak zawsze zostanie zorganizowana na hali w Błaszkach, skąd pochodzi jej organizator, Mariusz Stępiński. Wśród zaproszonych gości znajduje się sporo znanych twarzy, w tym wielu byłych widzewiaków. WTM objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem!

Główną osobą, wokół której skupiony jest turniej, jest Mariusz Stępiński, wychowanek Piasta Błaszki. Młody napastnik organizuje go już po raz trzeci. W dwóch poprzednich edycjach impreza przyciągnęła na miejscową halę wiele znanych osób i nie inaczej będzie w tym roku. W zaplanowanym jak zwykle w okolicach Świąt Bożego Narodzenia turnieju wezmą udział cztery drużyny, z których jedno miejsce pozostaje na razie nie obsadzone. Będzie można bowiem wylicytować możliwość zagrania w Błaszkach i w towarzystwie przyjaciół wybiec na parkiet naprzeciw gwiazd. Zespoły, jakie będzie można zobaczyć w akcji, to: Widzew Oldboje, Kadra U-20 oraz Gwiazdy.

Zaproszenie do pojawienia się 27 grudnia w swojej rodzinnej miejscowości Stępiński wystosował do wielu kolegów z boiska. Obecność potwierdzili już m.in. Dawid Kownacki, Patryk Wolański, Patryk Stępiński, Sławomir Chałaśkiewicz, Tomasz Muchiński, Adrian Budka, Michał Stasiak,  Adam Banasiak czy Łukasz Masłowski. Wśród gości będzie też aktualny zawodnik Widzewa, Rafał Augustyniak oraz także pochodzący z Błaszek Marcin Kaczmarek.

Najważniejszym elementem poświątecznej zabawy będzie jednak możliwość wylicytowania atrakcyjnych pamiątek, w tym m.in. koszulki reprezentacji Polski (z kompletem autografów), jak również Łukasza Teodorczyka, Semira Stilica, Ludovica Obraniaka czy Marcina Wasilewskiego. Do kupienia będą także specjalne cegiełki (brązowa w cenie 10 zł, srebrna w cenie 30 zł oraz złota w cenie 50 zł).
Cały przychód z imprezy „Pomagamy od serca” zostanie przekazany osobom najbardziej potrzebującym wsparcia. Przed rokiem gwiazdy zebrały w niewielkich Błaszkach kwotę 10 tysięcy złotych, przeznaczoną na leczenie chorej Kasi.

Start turnieju zaplanowano na godz. 16:00. Portal WTM został patronem medialnym imprezy, dlatego też możecie się spodziewać kolejnych artykułów promujących to wydarzenie. Będziemy informować Was o wszystkich nowych szczegółach, no i oczywiście w imieniu Mariusza Stępińskiego zapraszamy wszystkich 27 grudnia do Błaszek!

Śledź oficjalny profil wydarzenia na Facebooku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress