Udany weekend! TMRF także zwycięski!

31 października 2015, 17:20 | Autor:

TMRF

Ten weekend będzie dla kibiców bardzo udany i wesoły. Swój mecz w Wiśniowej Górze wygrali piłkarze Marcina Płuski, a dobrą passę podtrzymali zawodnicy Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego, 2:1 pokonując w Pawlikowicach tamtejszą Burzę.

TMRF rozgrywał swoje spotkanie równolegle do meczu Andrespolii z Widzewem. Na przerwę shodzili jednak z remisem. Był to jednak aż remis, bo prowadzenie jako pierwsi – już w 5 minucie – objęli gospodarze. W 21 minucie Wojciech Brot strzelił jednak na 1:1 i w szatni można było spokojniej układać taktykę na drugą połowę.

Efekty przyszły w 64 minucie, gdy na 2:1 dla łodzian strzelił Majkel Krawczyk. Widzewiacy do końca meczu nie oddali już prowadzenia, choć walki nie brakowało. Obie drużyny kończyły spotkanie w osłabieniu. U gości czerwoną kartkę obejrzał strzelec pierwszego gola – Brot.

Burza Pawlikowice – TMRF Widzew Łódź 1:2 (1:1)
Gole dla TMRF: 21′ Brot, 64′ Majkel Krawczyk