W „Sercu Łodzi” odbyło się śniadanie opłatkowe

7 grudnia 2021, 08:30 | Autor:

To już tradycja, że w grudniu w „Sercu Łodzi” odbywa się świąteczne spotkanie, w którym biorą udział ludzie związani z Widzewem Łódź. Nie inaczej było tym razem! W poniedziałkowy poranek w sali kolumnowej pojawiło się bardzo liczne grono sympatyków, przyjaciół, sponsorów oraz partnerów czterokrotnego mistrza Polski.

Przy al. Piłsudskiego stawili się wczoraj członkowie zarządu Widzewa, właściciel pakietu większościowego akcji spółki Tomasz Stamirowski, przedstawiciele Stowarzyszenia RTS, łódzki samorząd w osobach wiceprezydentów Joanny Skrzydlewskiej i Adama Pustelnika, władze wojewódzkie, sponsorzy oraz partnerzy biznesowi klubu, reprezentanci innych sekcji, Akademii Widzewa, Młodego Widzewa, klubów partnerskich czy organizacji kibiców, byli piłkarze oraz lokalni dziennikarze, wśród których nie zabrakło przedstawiciela Redakcji WTM.

„Od lat jestem na większości meczów rozgrywanych przy al. Piłsudskiego i mam związanych z tym miejscem mnóstwo wspomnień – zarówno dobrych, jak i tych bolesnych. Ostatni czas w Widzewie przyniósł nam wiele emocji, a ja jestem optymistą po tym, co oglądaliśmy w poprzednich spotkaniach. Uważam, że drużyna ma przed sobą perspektywy. Nie jest to jeszcze zespół kompletny, natomiast widzę pozytywną ewolucję, widzę ducha w drużynie, wierzę w trenera i jestem przekonany, że za rok spotkamy się już w Ekstraklasie – stwierdził Pustelnik.

Wiceprezydent Łodzi życzył również wszystkim kibicom Widzewa wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak przemawiający w trakcie części oficjalnej prezes Mateusz Dróżdż oraz ks. Paweł Miziołek, kapelan łódzkiego sportu. W imieniu Redakcji WTM dołączamy się do tych życzeń i dziękujemy klubowi za zaproszenie!

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x