Mikołajki Młodego Widzewa za nami

6 grudnia 2021, 15:18 | Autor:

Wyjątkowa impreza odbyła się wczoraj w Hali Parkowej! To turniej mikołajkowy dla zawodników szkółek Młodego Widzewa, w którym wzięło udział blisko trzystu uczestników! Wszyscy rywalizowali w różnego rodzaju konkurencjach, a także otrzymali prezenty – czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com.

Obecne przy ul. Małachowskiego dzieci podzielone zostały na tury, a każda z nich na kilka bloków. Na młodych adeptów futbolu czekały zajęcia z klejenia świątecznych łańcuchów, konkurs szybkiego otwierania prezentów, tory przeszkód, strzelanie do celu oraz mecze. Najstarsze roczniki mogły też uczestniczyć w konkursach szlifujących umiejętności piłkarskie, takie jak żonglerka czy tor przeszkód z piłką przy nodze. Zorganizowano loterię fantową – do wygrania były oficjalne gadżety, a także plakaty i piłka z podpisami piłkarzy pierwszej drużyny.

„Spotkaliśmy się na Mikołajkach Młodego Widzewa, które ze względu na liczbę uczestników podzieliliśmy na sześć bloków. Frekwencja nie zawiodła, a na miejscu pojawiły dzieci ze wszystkich naszych ośrodków. Nie brakowało atrakcji, a na dodatek odwiedził nas mikołaj, który wręczył wszystkim uczestnikom po upominku, wcześniej sprawdzając wiedzę na temat Widzewa i umiejętności piłkarskie. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom i animatorom, bo to dzięki ich pracy i zaangażowaniu dzieci wyszły z imprezy zadowolone” – powiedział dla strony widzew.com Piotr Turek, koordynator projektów społecznych w Akademii Widzewa.

W imprezie wzięło udział blisko trzystu zawodników, na co dzień trenujących w szkółkach pod szyldem Młodego Widzewa. Każdy z nich otrzymał prezenty w postaci widzewskich gier planszowych. Jedno wiemy – Mikołajki Młodego Widzewa musimy uznać za bardzo udane!

Foto: Wiktor Komorowski / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ed Bloom
2 lat temu

Fantastyczna sprawa. Gratuluję wszytkim, którzy przyłożyli się do organizacji. Jesteście jednym z najważniejszych trybików przyszłości Widzewa. Tak piłkarskiego, kibicowskiego jak i społecznego. Wielkie dzięki za Wasz poświęcony czas.

Kris
Odpowiedź do  Ed Bloom
2 lat temu

Oczywiście świetna impreza i brawa za pomysł , ale trzeba zaznaczyć, że sfinansowana przez rodziców zawodników o czym wiemy tylko my. A takie spotkanie Mikołajkowe powinno być sfinansowanie przez klub tym bardziej, że na Młody Widzew też idzie nie mała kasa. A o poświęconym czasie można mówić jeśli ktoś robi coś społecznie. Również chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x