Chrobry – Widzew (foto)
5 grudnia 2021, 20:30 | Autor: WojtekZapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z niedzielnego spotkania pomiędzy Chrobrym Głogów a Widzewem Łódź. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zremisowali 0:0 i zimę spędzą na drugim miejscu w tabeli, z czterema punktami przewagi nad trzecią drużyną.
Autor: Wojtek
Kliknij, aby przejść do galerii







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Runda wiosenna zdecyduje czy awansujemy tam gdzie nasze miejsce czyli do Ekstraklasy czy też na dobre zakopiemy się w I lidze.
14 meczy w tym 7 wyjazdów, które gramy bardzo słabo, bez wiary, pewności siebie, nie skutecznie i z dużą ilością błędów indywidualnych. Te punkty z wyjazdów będą decydujące i musimy w końcu zacząć wygrywać, zeby awansować z miejsc 1-2. Konkurencja nie śpi i będzie mocno naciskać. I jeszcze jakiś klasowy napastnik i środkowy obrońca by się przydał.
Darek masz racje z tymi wyjazdami i tam gdzie pojedziemy nie poloza sie przed nami ……Trener musi dotrzec do pilkarzy i do ich glow ze zwyciestwami na naszym stadionie nieda sie awansowac , trzeba zapieprzac na wyjazdach i przywozic 3 pkt
pozdrawiam Widzewiakow