W tym tygodniu treningi do soboty włącznie

29 czerwca 2021, 13:14 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym tygodniu regularnej pracy czekają ich zajęcia do soboty włącznie. Na rozegranie premierowego letniego sparingu przyjdzie im jednak jeszcze poczekać.

Podobnie jak wczoraj, dzisiaj i jutro czerwono-biało-czerwoni również ćwiczyć będą w godzinach popołudniowych. W czwartek, piątek oraz sobotę jednostki treningowe zaplanowane zostały z kolei na przedpołudnie. Co ciekawe, trener Janusz Niedźwiedź nie przewiduje w tym okresie żadnych badań. „Chcę się skupić na tym, żeby Widzew grał w taki sposób, w jaki wyobrażam sobie drużynę za jakiś czas. Dlatego nie tracimy czasu” – mówił szkoleniowiec.

Niedziela będzie dla widzewiaków dniem wolnym – czytamy na łamach widzew.com. Kolejny tydzień będzie już dużo bardziej intensywny: w środę zawodnicy z al. Piłsudskiego zmierzą się kontrolnie z Wisłą Płock w Warce, z kolei w sobotę rozpoczną zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. W drodze na nie spotkają się też towarzysko z Koroną Kielce.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x