Pierwszy trening jeszcze bez nowego sztabu

28 czerwca 2021, 20:35 | Autor:

Dziś po południu piłkarze Widzewa Łódź zainaugurowali przygotowania do nowego sezonu. Na Łodziance nie ujrzeliśmy jednak zbyt wielu nowych twarzy, nie licząc spodziewanego już wcześniej Bartosza Guzdka czy przedstawicieli rezerw albo juniorów. Nowości nie było też w sztabie szkoleniowym.

Większość zajęć prowadził w pojedynkę trener Janusz Niedźwiedź. Co ciekawe, w jego postawie dało się zauważyć bardzo dużo energii – nowy opiekun czerwono-biało-czerwonych cały czas był bardzo zaangażowany i na bieżąco korygował ustawienie zawodników. W kilku fragmentach pomagał mu trener przygotowania motorycznego, czyli Kamil Migdał. Z bramkarzami pracował z kolei Andrzej Woźniak. Oprócz nich, obecni byli jeszcze kierownik drużyny Marcin Pipczyński, a także fizjoterapeuci Ewelina Bućko oraz Hubert Gołąbek.

Kiedy do zespołu dołączą pozostali członkowie sztabu szkoleniowego? Sam Niedźwiedź zdradził, że powinno stać się to na dniach. Wtedy wyjaśnią się też losy kilku obecnych osób. „Mamy dopięte szczegóły, choć zostały jeszcze formalności. Myślę, że w najbliższych dniach zobaczą państwo członków sztabu szkoleniowego. Na pewno zostaje trener Woźniak i kierownik drużyny. Reszcie chcę się przyjrzeć na treningu” – usłyszeliśmy w trakcie briefingu.

Przypomnijmy, że według niedawnych informacji portalu Widzew24.pl, asystentem trenera zostanie pracujący z nim wcześniej w Stali Rzeszów Karol Szweda. WTM udało się dowiedzieć, że wszystko jest na dobrej drodze, a do dogrania pozostały w zasadzie tylko szczegóły. Do sztabu najprawdopodobniej dołączy też Marcin Zubek, ostatnio szkoleniowiec trzecioligowego Podhala Nowy Targ. Ciągle niepewne są losy Migdała i ekipy medycznej.

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Z.
2 lat temu

Sprawa ekipy medycznej śmieszno-straszna. W każdym razie trener Niedźwiedź bardzo traci w moich oczach.

Red Army
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Strasznie to jest ciągle z tymi kontuzjami. Plaga.

Widzewole
Odpowiedź do  Red Army
2 lat temu

Jakimi kontuzjami? Oprocz końcówki. Przez rok tylko chyba kita był kontuzjowany

Piotr Z.
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Te minusy to z intencją, że rozwalenie przez pana Janusza na dzień dobry akurat sztabu medycznego jest ok. ?

Emil
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Według mnie to nie „pana Janusza” wola tylko nowego właściciela, że bierze się za sztab medyczny i że Kita nie podpisał nowego kontraktu. Człowiek pakuje w to swoje prywatne pieniądze i widzi gdzie jest problem. Ty uważasz, że nasz sztab medyczny jest ok…?

Janusz Ekspert
Odpowiedź do  Emil
2 lat temu

Piotr Z pewnie jest blisko klubu i dobrze wie, o co poszło że sztabem medycznym. Czy może jednak wykorzysta każdy pretekst żeby już na wstępie przywalić w trenera? Ciekawe, która wersja jest bardziej prawdopodobna ;)

Krzysztof
2 lat temu

Spokojnie, transfery będą. Osobiście, to wolę, żeby za tych 11 co odeszli, przyszło 5-6 ale odpowiednio wyselekcjonowanych graczy, niż jakiś szrot zgranych nazwisk, chcących dorobić do emerytury. Resztę można uzupełnić naszą młodzieżą. Na pewno RESZKA powinien być drugim bramkarzem.

Varix
2 lat temu

Myślę że ekipa medyczna jest w porządku. Zwalnianie Pani Bućko za to , że jest kobietą to pierwszy pstryczek w stronę Niedźwiedzia. Nie podoba mi się taki ruch i mam nadzieję, że to plotka

Piotr Z.
Odpowiedź do  Varix
2 lat temu

To nowy trener nie wie, że pani Bućko pracuje w Widzewie już dobrych kilka lat? A klub zwalniając pracownika tylko za to że jest kobietą, wizerunkowo strzelił by sobie w jaja.

Red Army
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Dobrze napisałeś.Kilka lat pracuje.A jakie ma efekty swojej pracy ?

itALIEN
Odpowiedź do  Varix
2 lat temu

A gdzie jest napisane (czy było) że Pani Ewelina ma odejść?
Temat o poszukiwaniu kogoś nowego do sztabu medycznego był wcześniej niż p. Niedźwiedź oficjalnie został naszym trenerem

Emil
Odpowiedź do  Varix
2 lat temu

A może zostawianie Eweliny tylko dlatego, że jest kobietą to głupota(?).
Jak dla mnie może być i inna kobieta ale jeśli Stamirowski uważa, że sztab medyczny należy wymienić to niech to robi (mimo, że pani Bućko jest kobietą).

Mario
2 lat temu

Ewelinkę mi zostawić

Red Army
Odpowiedź do  Mario
2 lat temu

Co znaczy Ewelinkę mi zostawić ???? Widzew to jakaś wasza prywata ?? !! Jest słabym fizjoterapeutą i tyle. Dlaczego nie trenuje Nowak,Tanżyna,Kita i jeszcze 1/3 składu na zmianę.Ślepi jesteście ? Będziecie układać trenerowi sztab,a jak mecze nie będzie kim grać to swój jad na niego wylejecie. Będą kontuzje to niech ci fizjoterapeuci ich zmienią.Już kilka lat siedzą w klubie i co roku to samo.

Piotr Z.
Odpowiedź do  Red Army
2 lat temu

Ma odejść bo jest kobietą, a nie że jest słaba. Gołąbek też odejdzie, dlatego mówię, że Niedźwiedź rozwala sztab medyczny. Nie słyszałeś źe futbol gra kontuzjogenna? A kontuzje to może też np. efekt niewłaściwych obciążeń na treningach? Albo trenowania na sztucznym?

Piknik
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Trener ma prawo dobierać sztab szkoleniowy taki jaki chce.

daro
2 lat temu

migdal do domu i tyle w temacie

Red Army
2 lat temu

Ekipa medyczna wyjątkowo słaba jest w Widzewie.Nie chciałem tego głośno mówić,ale Bućko jakiegoś pecha chyba przynosi. To,że słaba ta ekipa fizjoterapeutów to już inni też zauważyli. Nowak,Tanżyna,Kita,Grudniewski,Michalski ciągle jakieś mają przewlekłe urazy.

noody
2 lat temu

piłkarze nie grali przez 90 minut jak trzeba, a kontuzje i dolegliwości pomeczowe były częste więc sztab medyczny taki sobie,

Gruppenfuhrer Wolf
2 lat temu

Trening bez sztabu. Przypominają mi się lekcje wf w podstawówce, jak babka wychodziła z kanciapy wuefistów, rzucała nam piłkę i …tyle ją widziano.

Jarosław
2 lat temu

Ewelinka mogła by zostać

Jarosław
2 lat temu

Ewelinka mogła by zostać :)

trrtrt4556
2 lat temu

w jego postawie dało się zauważyć bardzo dużo energii – nowy opiekun czerwono-biało-czerwonych cały czas był bardzo zaangażowany” Podoba mi się to bardzo.

king
Odpowiedź do  trrtrt4556
2 lat temu

tylko zeby nie krzyczał jak Dobi bo wroci tez do polkowic spowrotem…

24
0
Would love your thoughts, please comment.x