Widzew gotowy na przyjęcie lubinian

20 marca 2014, 22:58 | Autor:

Trening

Piłkarze Widzewa zakończyli już mikrocykl przygotowujący ich do bardzo ważnej potyczki z Zagłębiem Lubin. Dziś łodzianie, podobnie jak w środę, trenowali na głównym boisku, w porze piątkowego spotkania.

Sytuacja kadrowa w zespole Artura Skowronka wygląda podobnie, jak przed meczem w Gdańsku z Lechią. Wciąż kontuzjowani są Alen Melunovic i Kevin Lafrance. Osobliwie wygląda sytuacja Haitańczyka, o którym na początku mówiło się, że jest jedynie poobijany po starciu z poznańskim Lechem. Uraz ten wlecze się już niemal dwa tygodnie, więc wydaje się to dziwne.

Na pełnych obrotach trenowali dziś Princewill Okachi i Jonathan de Amo Perez. Popularny Prince czeka na powrót na boiska ekstraklasy od grudnia i po przetarciu w drużynie rezerw być może wróci do kadry meczowej pierwszego zespołu. Co do Hiszpana, to trudno na razie przypuszczać, by wrócił do gry. Stoper co prawda wypadł ze składu w podobnym czasie, co Okachi (obaj zawodnicy długo wspólnie dochodzili do zdrowia), ale w jego przypadku powrót od razu do gry o ligowe punkty, w tak istotnym dla kształtu tabeli meczu, może być zbyt ryzykowany.

Spotkanie pomiędzy Widzewem a Zagłębiem, otwierające 27 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy, jutro, o godz. 18:00.