Widzew on Tour – wiosna 2019

2 czerwca 2019, 16:06 | Autor:

Za kibicami Widzewa kolejna runda wyjazdowa. Niestety, oficjalnie pojawili się tylko na czterech stadionach, a także na jednym zakazie. W Wejherowie fani łodzian nie weszli na obiekt, a do Stargardu i Bełchatowa nie mogli pojechać.

Zapraszamy do podsumowania wiosennych wyjazdów kibiców „Dumy Łodzi”:

22. kolejka, 3 marca, Gryf Wejherowo (340 za płotem + 60 na sektorach gospodarzy)

340 kibiców Widzewa pojawiło się w dużym nadkomplecie pod stadionem w Wejherowie. Nie mieli szans, by wejść na obiekt, więc od początku drugiej połowy doping prowadzili zza ogrodzenia. Pomagało im 60 osób, rozsianych po sektorach gospodarzy.

24. kolejka, 16 marca, Resovia (1810)

Zdecydowanie najciekawszy wyjazd w rundzie. Kibice Widzewa udali się do Rzeszowa pociągiem specjalnym. Na sektorze zameldowali się w 1810 osób, wśród których były liczne delegacje zgód i układów. Doping stał na średnim poziomie, nie zabrakło wzajemnej wymiany uprzejmości.

26. kolejka, 31 marca, Górnik Łęczna (378)

Kibice Widzewa ukarani zostali dwumeczowym zakazem wyjazdowym za spotkanie w Rzeszowie. Udało im się jednak dogadać z działaczami Górnika i pojawili się w Łęcznej. Sektor gości wypełnili w komplecie i w 378 osób prowadzili dobry doping. Z uwagi na problemy z ochroną na płocie zawisły tylko dwie flagi.

27. kolejka, 6 kwietnia, Błękitni Stargard (0)

Drugi mecz wyjazdowego zakazu. Tym razem widzewiaków na stadionie zabrakło. W Stargardzie pojawiło się za to kilkadziesiąt osób incognito, rozsianych po trybunach gospodarzy.

18. kolejka, 10 kwietnia, Olimpia Elbląg (245)

Przełożony z rundy jesiennej mecz przypadł na środę. Fani Widzewa pojechali do Elbląga w 245 osób, wśród których było dwudziestu kibiców Elany Toruń. Doping stał na średnim poziomie i skupił się na okrzykach oraz wymianie uprzejmości z gospodarzami.

29. kolejka, 20 kwietnia, Siarka Tarnobrzeg (650)

W Wielką Sobotę 650 widzewiaków udało się do Tarnobrzega pociągiem specjalnym. Po raz pierwszy wiosną zaprezentowali wyjazdową oprawę, na którą złożyły się flagi oraz transparent „Widzew tu był”. W jej skład weszły też okolicznościowe vlepki A4. Doping tego dnia nie zachwycał.

31. kolejka, 27 kwietnia, Skra Częstochowa (320)

W sporym nadkomplecie 320 kibiców Widzewa stawiło się na kameralnym obiekcie Skry. Nie wszystkim było jednak dane wejść na sektor i część osób zmuszona była oglądać mecz zza płotu. Do Częstochowy podróżowali pociągiem rejsowym.

33. kolejka, 12 maja, GKS Bełchatów (0)

Bilety na najciekawszy wiosenny wyjazd rozeszły się wśród kibiców Widzewa błyskawicznie. Niestety, na dwa dni przed terminem meczu łodzianie ukarani zostali zakazem i ostatecznie do Bełchatowa nie pojechali.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DZ

Gdzie znajdę relację z wyjazdu do Siedlec?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress