Widzewiacy odwiedzili SP. 29 (foto)

12 czerwca 2017, 17:46 | Autor:

dzieciaki

W poniedziałek drużynę czekał jedynie pomeczowy rozruch, ale trzech piłkarzy miało nieco więcej obowiązków. Były one jednak bardzo przyjemne, ponieważ Patryk Wolański, Marcin Kozłowski i Patryk Baran odwiedzili podstawówkę na Starym Widzewie.

Poniżej prezentujemy relację organizatorów spotkania widzewiaków z uczniami szkoły podstawowej. W najbliższym czasie tego typu wydarzenia mają być przeprowadzane jeszcze częściej, o czym na pewno przeczytacie na łamach WTM.

>>> Zobacz zdjęcia z wizyty widzewiaków

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi na Starym Widzewie odbyło się długo oczekiwane spotkanie z piłkarzami Widzewa Łódź. Do tego spotkania podchodziliśmy trzy razy! Niestety, z poprzednim właścicielem Widzewa trudno było coś załatwić, a traciły na tym dzieciaki! Tym razem było zupełnie inaczej, od samego początku dostaliśmy w klubie zielone światło. Przy okazji szczere podziękowania dla trenera Przemysława Cecherza który zgodził się na to spotkanie!

Na spotkaniu zjawiły się licznie klasy od 3 do 6 w sile ponad 160 dzieciaków! Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia w skrócie historii Widzewa, następnie wszystkie dzieciaki przywitały piłkarzy w stadionowym stylu, co bardzo spodobało się naszym zawodnikom. Szkołę odwiedzili Patryk Wolański, Marcin Kozłowski oraz Patryk Baran. Zaczęliśmy od przedstawienia piłkarzy, następnie dzieciaki mogły zadawać pytania, niektóre ciekawe, a niektóre jeszcze ciekawsze.

Później była zmiana pałeczki, teraz zawodnicy pytali dzieciaki! Widza o Widzewie niektórych z nich była bardzo duża! Nie obyło się bez konkursu żonglerek, jak również pokazu Marcina Kozłowskiego! Na koniec wszyscy razem zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, a piłkarze rozdali miliony autografów!

Podczas spotkania rozdano:

– ponad 100 plakatów z piłkarzami
– około 50 podwójnych zdjęć z piłkarzami
– 200 planów lekcji
– 80 smyczek
– 50 długopisów
– 15 notesów
– 20 magnesów
– 20 kapelusików
– kilka toreb i worków
– 6 koszulek

Specjalne podziękowania dla:

– Pani Dyrektor Elżbiety Jurek za współpracę
– Pani Agaty Pietrzak za wspólną organizację
– klubu RTS Widzew Łódź, w szczególności trenera Cechrzowi
– piłkarzy za świetne wystąpienie
OSK Tylko Widzew za pomoc organizacyjna i gadżety!

– Rady Osiedla Stary Widzew
– mieszkańców Starego Widzewa, którzy wsparli ten szczytny cel
-podziękowania również dla ATFu za wsparcie finansowe! Dzięki, na Was zawsze można liczyć!

To wszystko dla Ciebie Widzewie! Stary Widzew nie śpi! Stary Widzew działa!