Widzewiacy odwiedzili SP. 29 (foto)

12 czerwca 2017, 17:46 | Autor:

dzieciaki

W poniedziałek drużynę czekał jedynie pomeczowy rozruch, ale trzech piłkarzy miało nieco więcej obowiązków. Były one jednak bardzo przyjemne, ponieważ Patryk Wolański, Marcin Kozłowski i Patryk Baran odwiedzili podstawówkę na Starym Widzewie.

Poniżej prezentujemy relację organizatorów spotkania widzewiaków z uczniami szkoły podstawowej. W najbliższym czasie tego typu wydarzenia mają być przeprowadzane jeszcze częściej, o czym na pewno przeczytacie na łamach WTM.

>>> Zobacz zdjęcia z wizyty widzewiaków

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi na Starym Widzewie odbyło się długo oczekiwane spotkanie z piłkarzami Widzewa Łódź. Do tego spotkania podchodziliśmy trzy razy! Niestety, z poprzednim właścicielem Widzewa trudno było coś załatwić, a traciły na tym dzieciaki! Tym razem było zupełnie inaczej, od samego początku dostaliśmy w klubie zielone światło. Przy okazji szczere podziękowania dla trenera Przemysława Cecherza który zgodził się na to spotkanie!

Na spotkaniu zjawiły się licznie klasy od 3 do 6 w sile ponad 160 dzieciaków! Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia w skrócie historii Widzewa, następnie wszystkie dzieciaki przywitały piłkarzy w stadionowym stylu, co bardzo spodobało się naszym zawodnikom. Szkołę odwiedzili Patryk Wolański, Marcin Kozłowski oraz Patryk Baran. Zaczęliśmy od przedstawienia piłkarzy, następnie dzieciaki mogły zadawać pytania, niektóre ciekawe, a niektóre jeszcze ciekawsze.

Później była zmiana pałeczki, teraz zawodnicy pytali dzieciaki! Widza o Widzewie niektórych z nich była bardzo duża! Nie obyło się bez konkursu żonglerek, jak również pokazu Marcina Kozłowskiego! Na koniec wszyscy razem zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, a piłkarze rozdali miliony autografów!

Podczas spotkania rozdano:

– ponad 100 plakatów z piłkarzami
– około 50 podwójnych zdjęć z piłkarzami
– 200 planów lekcji
– 80 smyczek
– 50 długopisów
– 15 notesów
– 20 magnesów
– 20 kapelusików
– kilka toreb i worków
– 6 koszulek

Specjalne podziękowania dla:

– Pani Dyrektor Elżbiety Jurek za współpracę
– Pani Agaty Pietrzak za wspólną organizację
– klubu RTS Widzew Łódź, w szczególności trenera Cechrzowi
– piłkarzy za świetne wystąpienie
OSK Tylko Widzew za pomoc organizacyjna i gadżety!

– Rady Osiedla Stary Widzew
– mieszkańców Starego Widzewa, którzy wsparli ten szczytny cel
-podziękowania również dla ATFu za wsparcie finansowe! Dzięki, na Was zawsze można liczyć!

To wszystko dla Ciebie Widzewie! Stary Widzew nie śpi! Stary Widzew działa!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress