Widzewiacy odwiedzili szkołę na Chojnach

12 marca 2023, 13:03 | Autor:

W tym tygodniu miała miejsce kolejna odsłona akcji „Widzew On Tour„. Piłkarze pierwszej drużyny łódzkiego klubu odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 110 na Chojnach.

W środę z uczniami dwóch klas wspomnianej szkoły spotkali się Paweł Zieliński i Filip Zawadzki. Nie zabrakło opowieści o historii Widzewa, a także wielu pytań dotyczących pracy profesjonalnych piłkarzy. Dla wszystkich dzieci przygotowano okazjonalne, pamiątkowe karty z wizerunkiem zawodników oraz gadżety przygotowane przez kibiców z osiedla Chojny. 

Nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć i rozdawania autografów. Klubowa delegacja otrzymała od uczniów dyplom oraz ręcznie wykonaną lalkę w czerwono-biało-czerwonych barwach.

To była kolejna odsłona akcji „Widzew on Tour”. Wszyscy chętni do udziału w inicjatywie, mogą się zgłaszać na adres [email protected].

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
11 miesięcy temu

Siema. Jestem z Warszawy (widzewiak, bo tata z Łodzi). Chce z tatą, bratem i kolega pojechać na mecz Widzewa z Lechem za tydzień, tylko że mamy tylko 2 karnety a potrzeba 4 miejsca. Potrzebuję dwa kody zwalniające na sektor C. Mógłby proszę ktos, kto nie może przyjechać zwolnić te 2 miejsca? Byłbym bardzo wdzięczny. nr tel 781 421 121 email [email protected]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x