Raport kartkowy przed meczem z Wisłą

13 marca 2023, 09:00 | Autor:

Jedną kartkę w ostatnim spotkaniu z Wartą Poznań zobaczyli piłkarze Widzewa. Do meczowej kadry powraca jeden zawodnik, a zagrożonych jest trzech piłkarzy czerwono-biało-czerwonych.

Do notesu sędziowskiego trafił w poprzedniej kolejce Dominik Kun i ma on już na swoim koncie trzy żółte kartki. Uważać muszą również Juliusz Letniowski i Ernest Terpiłowski. Dla wspomnianej trójki każda następna kartka oznacza jeden mecz pauzy.

Do dyspozycji trenera Janusza Niedźwiedzia będzie ponownie Jordi Sanchez, który wraca do meczowej kadry po odbyciu kary za nadmiar żółtych kartek. Na baczności wciąż musi być sam szkoleniowiec łodzian, mający na swoim koncie trzy „żółtka”.

W drużynie Wisły Płock do dyspozycji trenera Pavla Stano będzie Paweł Tomasik, który pauzował z powodu nadmiaru indywidualnych napomnień. Jedynym zagrożonym zawodnikiem w drużynie z Płocka jest Dominik Furman.

Żółte kartki w drużynie:

4 – Jordi Sanchez
3
– Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Ernest Terpiłowski
2
– Martin Kreuzriegler, Bartłomiej Pawłowski, Serafin Szota, Mateusz Żyro
1 – Bożidar Czorbadżijski, Marek Hanousek, Mato Milos, Fabio Nunes, Kristoffer Normann Hansen, Juljan Shehu, Patryk Stępiński, Jakub Sypek, Łukasz Zjawiński

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym:

3 – Janusz Niedźwiedź

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Would love your thoughts, please comment.x