Ravas ponownie powołany do reprezentacji!

13 marca 2023, 13:25 | Autor:

Świetnie wieści napłynęły ze Słowacji! Jak poinformowała oficjalna witryna widzew.com, Henrich Ravas został powołany do reprezentacji swojego kraju. Dla bramkarza jest to szansa na debiut w pierwszej drużynie narodowej!

Dla słowackiego golkipera to trzecie takie wyróżnienie. Na początku listopada zeszłego roku Ravas otrzymał powołanie na towarzyskie mecze kontrolne z Czarnogórą i Chile. Nie udało mu się wtedy zadebiutować w kadrze. Natomiast w grudniu bramkarz brał udział w treningowym zgrupowaniu reprezentacji Słowacji.

Teraz Ravas został powołany na przyszłotygodniowe mecze eliminacji Mistrzostw Europy. W przyszłym tygodniu reprezentacja Słowacji rozegra dwa mecze o punkty – 23 marca z Luksemburgiem w Trnavie oraz 26 marca z Bośnią i Hercegowiną w Bratysławie.

Może do trzech razy sztuka?

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
11 miesięcy temu

Nie dość, że uja broni, to jeszcze na wycieczki jezdzi.

SiadamKucam
11 miesięcy temu

To już taka posucha na Słowacji?:-)

Darek
11 miesięcy temu

Henryk oby dzisiaj bez błędu przy wprowadzeniu i chwycie piłki. A w Zabrzu i Mielcu trenerzy do zwolnienia. Widmo spadku zagląda w oczy.

Piter
11 miesięcy temu

Fajnie, gratulacje!

Waldi
11 miesięcy temu

Gratulacje!

Stardust
11 miesięcy temu

Dobrze że Marek nie dostał powołania do reprezentacji Czech, bo razem z Souckiem rządziliby q środku pola w meczu z Polską (i myślę że nie tylko z Polską;)

urek
11 miesięcy temu

Dobra okazja, żeby podmienić go na Wrąbla.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x