Widzewiacy z Końskich pomagają zwierzakom!

27 grudnia 2020, 13:28 | Autor:

W ostatnich tygodniach kibice Widzewa Łódź brali udział w akcji „Wiara na Dzieciaków na Boże Narodzenie”, w ramach której rozdawali prezenty podopiecznym domów dziecka i innych placówek. Przedstawiciele fan clubu z Końskich nie zapomnieli jednak również o ich mniejszych przyjaciołach!

Koneccy widzewiacy zorganizowali zbiórkę, dzięki której udało im się zgromadzić blisko dwieście pięćdziesiąt kilogramów karmy i smakołyków, a także mnóstwo środków czystości oraz innych potrzebnych środków dla zwierząt. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wszystkie artykuły przekazali na ręce przedstawicieli Stowarzyszenia A’port – zwierzęta w potrzebie, zajmującego się pomocą potrzebującym czworonogom.

Poniżej prezentujemy pełną relację z akcji autorstwa fan clubu z Końskich:

FC Końskie dla zwierzaków!

Kolejny rok, kolejna akcja charytatywna za nami. Jak już wspominaliśmy, staramy się w miarę możliwości pomagać wszystkim. W ubiegłych latach prowadziliśmy szereg różnych świątecznych zbiórek, a tym roku postanowiliśmy wspomóc naszych czworonożnych przyjaciół.

Skontaktowaliśmy się więc ze Stowarzyszeniem A’port – zwierzęta w potrzebie, w celu rozpoznania, jakie artykuły będą najbardziej potrzebne. Udaje nam się zebrać pokaźną ilość karmy, jak i pieniędzy, za które robimy grube zamówienie na lepszej jakości produkty dla kotów oraz psów. Ostatecznie udało się zebrać blisko 250 kg karmy i smakołyków, środki czystości i różnego rodzaju artykuły dla zwierzaków. Wielkie podziękowania ślemy do widzewiaków z Żarnowa za przekazanie super paki!

Brawa należą się także Emilce widocznej na zdjęciu, która mimo swojego bardzo młodego wieku zdecydowała się za swoje oszczędności zakupić i przekazać karmę, obroże, smakołyki, a nawet ubranka dla psiaków.

Dziękujemy również pracownikom sklepu Lewiatan Radoszyce, którzy także hojnie wspomogli potrzebujące zwierzęta, włączając się do zbiórki. Dziękujemy również wszystkim, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do tego co widać na zdjęciu.

Na koniec chcemy pogratulować i podziękować wolontariuszkom A’portu uporu i zaangażowania, z jakim ciągle pomagają bezdomnym psom i kotom. Warto zaznaczyć, ze A’port jest stowarzyszeniem, zatem opieka oraz poszukiwania nowych opiekunów nie są zajęciem zarobkowym wolontariuszy, lecz przejawem ich dobrej woli. Wszystkich chcących wspomóc A’port prosimy o kontakt przez ich stronę na Facebooku (TUTAJ).

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michi
3 miesięcy temu

Brawo!

Jaaaaaa
3 miesięcy temu

jesteście WIELCY!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x