Nabór do Redakcji WTM!

27 grudnia 2020, 20:30 | Autor:

Jesteś osobą kreatywną, ambitną i zaangażowaną? Interesujesz się losami Widzewa Łódź, chodzisz na jego mecze, ale chciałbyś być jeszcze bliżej klubu? Masz sporo wolnego czasu i chcesz go poświęcić dla czerwono-biało-czerwonych? Wygląda na to, że to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Redakcja serwisu WidzewToMy.net poszukuje osób, które chciałyby współtworzyć z nami Oficjalny Portal Kibiców Widzewa Łódź! W chwili obecnej jesteśmy zainteresowani obsadzeniem dwóch stanowisk, ale zapraszamy do kontaktu również chętnych do pomocy w innych obszarach lub dziedzinach. Kogo potrzebujemy najbardziej?

Redaktora, czyli osoby, która pomagałby w codziennym pisaniu artykułów, a także w przeprowadzeniu relacji z meczów Widzewa. Studiowałeś dziennikarstwo? Masz dobre pióro? A może jesteś samoukiem i uważasz, że dasz sobie radę? Spróbuj swoich sił!

Fotografa, który chciałby robić zdjęcia podczas meczów drużyn Akademii Widzewa, a także spotkań sekcji koszykówki, futsalu czy amp futbolu. W przyszłości nie wykluczamy rozszerzenia współpracy na pojedynki pierwszej drużyny, jednak obecnie poszukujemy przede wszystkim osoby do obsługi powyższych wydarzeń.

Zapewniamy miejsce na łamach naszego Portalu, akredytacje prasowe na mecze Widzewa, a przede wszystkim dużo satysfakcji z pracy na rzecz swojego ukochanego klubu oraz szansę na uczestniczenie w jego życiu zza kulis. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected]. Osoby chętne na stanowisko Redaktora prosimy o załączenie swoich tekstów, najlepiej na tematy sportowe, z kolei zainteresowanych posadą Fotografa prosimy o przesłanie swoich przykładowych zdjęć z imprez sportowych, w miarę możliwości wraz z modelem posiadanego aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x