Oficjalny sklep czynny jeszcze tylko dzisiaj

28 grudnia 2020, 13:54 | Autor:

Wszyscy, którzy planują poświąteczne zakupy w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź, muszą się bardzo spieszyć. Jak czytamy na łamach witryny klubowej widzew.com, znajdująca się przy stadionie placówka w tym roku otwarta będzie jeszcze tylko w poniedziałek.

Dzisiaj sklep czynny jest do godziny 19:00, a od jutra rozpocznie się w nim trwająca do końca tygodnia inwentaryzacja. Stacjonarnie do pracy wróci dopiero w przyszły poniedziałek, ale przez ten czas korzystać można z internetowej odsłony TUTAJ. Wszelkie złożone w tym okresie zamówienia zrealizowane zostaną jednak po nowym roku.

Chętni mogą też odwiedzać kibicowski sklep „Fanatyk”, który zgodnie z harmonogramem otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Bez przerwy działa także wersja on-line W TYM MIEJSCU. W placówce można już kupować Kalendarze Kibiców Widzewa 2021. Pisaliśmy o nich TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztofpiastòw
3 miesięcy temu

No nie wiem, sklep wielkości przeciętnej żabki,nic nie trzeba ważyć ani mierzyć,są „kompjutery” „calculatory”
Roboty na kilka godzin. Okres miedzyświąteczny wiele osób mimo wszystko (covid) podróżuje, Piłsudskiego to wylotówka i pewnie wielu by przy okazji coś tam kupiło.
Ale co tam.

Sławek
3 miesięcy temu

Sklep Widzewa działa jak za PRlu. Tydzień czas inwentaryzacja ? Dlaczego teraz inwentaryzację można zrobić w każdym mcu roku. Kilkanaście dni przed wigilią czas prezentów nie można kupić koszulki meczowej w najbardziej poszukiwanych rozmiarach M czy L itd itd. Nie mogę tego zrozumieć jako człowiek który przeszedł dużo stanowisk w sieciach handlowych i obecnie jako kontroler zarządzania w jednej największych sieci w kraju

Brunet
3 miesięcy temu
Reply to  Sławek

W tamtym roku tez tak mnie załatwili. Nie było zwykłych koszulek w rozmiarze M w grudniu. Pajączek obiecywała zmiany w sklepie stu jest jak było.

Smk
3 miesięcy temu
Reply to  Sławek

Aż mi dzieciństwo przypomniałeś, gdy po nowym roku się wychodziło to przez pierwszy tydzień sklepy były pozamykane z powodu inwentaryzacji. Przy tak małym sklepie to wystarczyłoby zamknąć na jeden dzień np.2 stycznia i nikt by nawet nie odczuł tego, ale jesteśmy bogatym klubem to nas stać.

Johny
3 miesięcy temu

Ten sklep to kpina w oficjalnym sklepie takiego klubu gdzie jest taka masa kibiców to powinien być cały zawalony różnymi fajnymi rzeczami pełno koszulek bluz i innych gadżetów a tam mało co wybór jest nie mówiąc o stronie gdzie wejdziesz w akcesoria to pełno magnesów plakatow czy otwieraczy do piwa…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x