WOWP pozostanie sponsorem akademii Widzewa

17 września 2019, 11:40 | Autor:

Przy al. Piłsudskiego trwa właśnie konferencja prasowa, poświęcona współpracy Widzewa z OSK „Tylko Widzew”. Dowiedzieliśmy się z niej, że Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy w bieżącym sezonie wciąż będzie sponsorem akademii łódzkiego klubu!

Inicjatywa powstała w 2013 roku, ale jej działalność nabrała na sile po reaktywacji Widzewa dwa lata później. W grudniu 2017 roku Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy została też sponsorem strategicznym akademii łodzian. Od początku istnienia w jej ramach przekazano do klubu już ponad 600 tysięcy złotych!

Dotychczasowa, podpisana półtora roku temu umowa OSK „Tylko Widzew” z klubem już wygasła, ale obie strony zdecydowały się ją kontynuować. W związku z tym, jak zdradziła na konferencji prasowej Martyna PajączekWielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy pozostanie sponsorem strategicznym akademii w bieżącym sezonie!

Prezes Widzewa bardzo chwaliła sobie zarówno samą inicjatywę, jak i współpracę ze stowarzyszeniem. „Uważam tę współpracę za wzór. Właśnie tak to powinno wyglądać zawsze. Bardzo dziękuję, bo to kapitalna robota. W tym sezonie nic się nie zmieni. OSK będzie robiło swoją pracę, a klub postara się dostarczyć jak największą liczbę narzędzi, którymi można byłoby promować ten projekt” – mówiła Pajączek.

Pełen zapis konferencji prasowej nt. współpracy Widzewa OSK „Tylko Widzew” obejrzeć można TUTAJ.

Foto: widzew.com

13
Dodaj komentarz

1 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian

Panowie, apel do tych, którzy jeszcze nei są w klubie 1910!
Ja wpłacam 19.10zl miesięcznie. To naprawdę niedużo.
Ale wplacajcie regularnie po 5zl miesięcznie nawet.
17tys *5zl to 85tys miesięcznie! Gdyby każdy kibic będący na stadionie wpłacal 5zl to te 800tys uzyskaliśmy w 9miesiecy zamiast w 6 lat!

Zastanówcie się, to tylko 5zl!
Strach pomyśleć co by było gdyby wpłacać właśnie po te 19.10 to po jednym piwie na tydzień mniej!

Xyz

Ale jak to? Co sezon sponsoruje Widzew o prawie 300zl i nie dostaje w zamian nic. 17 beznadziejnych wieczorów. Nawet meczu w Pucharze Polski w tym nie mam, baraży też pewnie w cenie nie dadzą jeśli będą. Zniżka w sklepie też mizerna. Karnetowcy mają jeszcze 5zl dawać? Śmiech na sali. To Widzew powinien dawać na meczu Robotnicze równowartości 5zl. ;) To pisałem ja Janusz Marian Kowalski, główny sponsor klubu, prawie inwestor.

Andrzej S.

Ja z kolei wpłacałem tę symboliczną kwotę 19.10 od samego początku na konto klubu. Przestałem jednak po pamiętam meczu z Drwęcą. Wpłaciłem ostatni raz 30 groszy jako 30 srebrników dla sprzedawczyków. I nie dam więcej złamanego grosza dopóki w klubie będzie choćby jeden z grających wtedy piłkarzy.

Adrian

Z tym ze te twoje 30 groszy nawet idzie na naszą młodzież wlasnie po to by nie trzeba było wynajmować grajkow tylko wychowywać. Ale brawo za rozumowanie.

Andrzej S.

Napisałem wyraźnie. Nie wpłacałem na żadne WOWP tylko bezpośrednio na konto klubowe. I mam prawo wymagać w związku z tym ,czy miałem właściwie, zaangażowania od piłkarzy, a nie róg,róg, róg, gol, gol, gol
A z akademią to może się mylę ale jeszcze dużo ścieków z oczyszczalni Czajka upłynie,zanim nasza akademia wyszkoli jakąś perełkę,jeśli w ogóle. Ile lat to już działa. Pokaż mi jakiegoś zdolnego wychowanka w pierwszej drużynie.

Adrian

Choćby Pieczek, który gra w pierwszym zespole i otarł się o kadrę. Proszę, obejrzyj konferencję, dowiesz się że prawdziwa akademia wystartowała właśnie teraz. Jednak sprzęt, piłki, koszulki są już zakupione, ponadto wynajęte boiska, hale. Jak ja miałem 10 lat i chciałem trenować w Widzewie, rocznik akurat prowadził Mroczek to zaśpiewali 100zl miesięcznie plus dres boisko koszulka hala, obóz itd… A jak nei to nie grasz… W 2001 to była duża kasa. A teraz? Z przyjemnością daje właśnie na takiego dzieciaka których rodziców nie stać na ten sprzęt i liczę, że ten jeden na milion, ten nowy Boniek właśnie w tym… Czytaj więcej »

Andrzej S.

Nawet Twoje argumenty rozumiem. Z tym,że Boniek to akurat wychowankiem nie był. Ale widzisz. Akademia to pieśń przyszłości.Ci chłopcy siedmioletni,z których coś wyrośnie,albo i nie i pójdą sobie na wypożyczenie albo w ogóle w cholerę się ich pozbedziemy jak przestaną mieć ten magiczny status małolata. Ja to rozumiem,ale mam już swoje lata i naprawdę dla mnie liczy się tu i teraz. Jeszcze chce zobaczyć Widzew w Extraklasie,żebym nie musiał zaiwaniać na mecz z balkonikiem za dwadzieścia lat dopiero I dlatego wolałem wpłacać na klub,bezpośrednio. Bo liczy się dla mnie czas teraźniejszy. Przestałem, bo poczułem się oszukany tym jak ówczesna drużyna… Czytaj więcej »

Masz rację. Akademia to „pieśń przyszłości”. I od nas i naszego zaangażowania zależeć jak ta „pieśń” w tej „przyszłości” zabrzmi. Ale nie wtedy, gdy będzie brzmiała, ale właśnie teraz. Trzeba myśleć o przyszłych pokoleniach: zarówno piłkarzy, jak i kibiców. Tak żeby ci ostatni byli kibicami Widzewa, a nie innego klubu. Przemawia przez Ciebie egoizm i krótkowzroczność…

Andrzej S.

Masz rację. Jestem niecierpliwym cholerykiem. Nie lubię czekać. Jechać za jakimś ślamazarą na drodze,ani sadzić drzew,których nie zobaczę jak wyrosną, itd itp. Lubię działać tu i teraz. Ale jednego mi nie można zarzucić. Mojego syna zabrałem na stadion po właściwej stronie miasta, i tak już mu zostało podobnie jak żonę i licznych znajomych. Dużo zrobiłem,aby rozpropagować Widzew gdzie tylko mogę. Na dzielni, w pracy,gdziekolwiek nawet za granicą gdziekolwiek trafię.
Ale to prawda. Nie lubię czekać. Na efekty.

Wilkowaty

Pensje Trenerom trzeba podnieść , bo nawet zatorowi , o Lechu i ległej nie zapominając, płacą o wiele , wiele więcej trenerom. Wbrew pozorom praca z dzieciakami to odpowiedzialność za efekty większa niż u „ staruchow”, potrzeba naprawdę dobrych trenerów a nie najtańszych, aby naprawdę wyszkolić i wychować piłkarza .

gordon

a jak idziesz do kina, teatru itp. – i widowisko Ci się nie podoba – to oczekujesz, że w zamian ktoś Ci postawi obiad? absurd.

i w ogólę abstrahuję od tego, jak KIBIC może wygłaszać takie tezy. nie ma obowiązku uczestnictwa w Klubie 1910 czy dodatkowego sponsorowania Klubu – ale nie pisz proszę, że 300 zł za karnet uprawnia Cię do loży, prywatnej hostessy i obsługi consierge..

Mike

Trochę racji masz, ale nie zapomnij, że rabat to już masz w karnecie. Jakbyś kupił bilet na wszystkie mecze zamiast karnetu to zapłaciłbyś 17 x 25 zł ( sektor C) = 425 zł, zamiast tego za karnet zapłaciłeś 295 zł, czyli jak widzisz zaoszczędziłeś 130 zł, wiec jakbyśmy płacili normalnie to 130 zł x policzmy, że 16000 kibiców ( różne ceny karnetów na dany sektor) to wychodzi, że klub otrzymałby z karnetów więcej o 2 080 000 zł. Po drugie chcesz, aby klub szybciej rozwijał się i grał w Ekstraklasie o puchary? to nie patrz ile może dać CI Widzew,… Czytaj więcej »

Rafal

Lecz się gościu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress