Wrąbel i Montini wyróżnieni za minioną kolejkę

21 października 2021, 18:24 | Autor:

Piłkarze Widzewa Łódź ponownie zostali wyróżnieni za minioną kolejkę I ligi! W głosowaniu przeprowadzonym przez oficjalne media społecznościowe organizatora rozgrywek triumfowali Jakub Wrąbel oraz Mattia Montini, a konkretniej bramka zdobyta przez Włocha.

Bramkarz czerwono-biało-czerwonych, który był niekwestionowanym bohaterem spotkania z Koroną Kielce, uznany został również najlepszym zawodnikiem całej trzynastej serii gier. W internetowym plebiscycie Wrąbel zyskał aż 84% poparcia i zdeklasował mających zaledwie po 8% głosów Daniela Rumina z GKS Jastrzębie oraz Juricha Carolinę z Miedzi Legnica.

Montiniego uznano z kolei zdobywcą najładniejszej bramki w minionej kolejce I ligi, choć tak naprawdę trudno posądzać go o to, że po strzale Juliusza Letniowskiego celowo zmienił tor lotu piłki. Trafienie Włocha zyskało 76% poparcia i wyprzedziło gole autorstwa Gracjana Jarocha z GKS Tychy (13%) oraz Macieja Dampca ze Stomilu Olsztyn (11%).

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
demon
2 lat temu

Ciesze się ze trafił nam się napastnik z Nosem :D

WŁODZIMIERZ
Odpowiedź do  demon
2 lat temu

Super,ciekawe ,czy to zagranie trenowali na zamkniętych treningach. Akademio uczcie się. Trzeba mieć nosa do zdobywania bramek. GRATULACJE Monti i szacun za ten ból

Jackdan
2 lat temu

No hit, z bramki kolejki to obśmiałem się jak norka. Szczerze, serdecznie i bez złośliwości.
A najładniejszą bramkę minionych mistrzostw zdobył Szczęsny:)

Jackdan
2 lat temu

… A pamiętacie numer z konkursem na najlepszego piłkarza w Szwecji (lub Norwegii), w którym wygrał Riku Riski po odejściu z Widzewa? Kiedy najwięcej głosów było z… Polski☺

4
0
Would love your thoughts, please comment.x