Prezes Widzewa członkiem Piłkarskiego Sądu Polubownego

21 października 2021, 13:10 | Autor:

Na październikowym posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej powołano nowe składy osobowe organów jurysdykcyjnych i komisji stałych. Do struktur Piłkarskiego Sądu Polubownego wybrano Mateusza Dróżdża – poinformowała witryna widzew.com.

Piłkarski Sąd Polubowny jest organem właściwym do rozpoznawania sporów majątkowych, sporów o prawa niemajątkowe mogących być przedmiotem ugody (w tym dotyczących stabilności kontraktowej zawodników), a oprócz tego – skarg na ostateczne decyzje Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN we wszelkich kwestiach dotyczących licencji.

Prezes Dróżdż został wybrany do tego organu jako członek rekomendowany przez kluby, więc podczas obecnej kadencji zarządu PZPN będzie w nim zasiadał. Przypomnijmy, że wcześniej sternik łódzkiego klubu trafił także do komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Młot na Idiotów
2 lat temu

Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie :)

Andrzej S.
Odpowiedź do  Młot na Idiotów
2 lat temu

I to jest słuszna koncepcja.

K1910
2 lat temu

Ja mam inne pytanie jest licytacja biletow co bedzie z tymi biletami ktore teoretycznie moga byc nie oplacone?

Kixon
2 lat temu

Brawo Prezes!

Czasy się zmieniają a Pan ciągle w komisjach :)

Last edited 2 lat temu by Kixon
Posejdon
2 lat temu

Dziś kobieca repka gra z Norwegią i ani jednej wspominki. Wiem, że może komuś się to nie podobać, że takie mecze są u nas, ale skoro już grają i mecz jest w tv, to przydałaby się jakaś mała reklama, żeby stadion w tv aż tak pustkami nie świecił ;)

7
0
Would love your thoughts, please comment.x