Wyjazdowa seria bez straty gola przerwana

16 maja 2022, 10:30 | Autor:

643 minuty trwała seria piłkarzy Widzewa Łódź bez utraty gola na wyjeździe. Wydawało się, że podopieczni Janusza Niedźwiedzia przetrwają kolejne spotkanie z czystym kontem, ale w samej końcówce meczu z Miedzią Legnica wygraną zapewnił gospodarzom Chuca.

Ta znakomita seria zaczęła się jeszcze w rundzie jesiennej, przez dwadzieścia trzy minuty w Nowym Sączu, a później kontynuowana była w starciach z Chrobrym Głogów, Stomilem Olsztyn, Górnikiem Polkowice, GKS Katowice, GKS Jastrzębie oraz ŁKS Łódź. W tym czasie, bramki czerwono-biało-czerwonych strzegli Jakub Wrąbel, a później Henrich Ravas.

Niewiele brakowało, aby czyste konto widzewiaków utrzymało się przez pełne dziewięćdziesiąt minut kolejnego spotkania. Choć we wczorajszym meczu, Miedź stworzyła sobie kilka niezłych sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie, to znakomicie dysponowany był Ravas. Po przerwie próby gospodarzy osłabły i wydawało się, że do samego końca nic się nie zdarzy. Niestety, tuż po zmarnowanej jedenastce, błyskawiczny kontratak legniczan zakończył się trafieniem Chuki.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mogą tego podwójnie żałować, ponieważ gdyby znowu zachowali czyste konto, pozostaliby niepokonani do końca sezonu. Teraz łodzianie grać będą jedynie na własnym stadionie. Niezależnie, czy występować będą w barażach, czy nie.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
11
0
Would love your thoughts, please comment.x