Można już zwalniać miejsca na mecz z Podbeskidziem

16 maja 2022, 12:00 | Autor:

Ostatni mecz sezonu regularnego – i miejmy nadzieję, że ostatni także w ogóle – rozegrają w najbliższą niedzielę piłkarze Widzewa Łódź. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mierzyć się będą z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Od dziś można zwalniać miejsca na to starcie.

Proces zwalniania miejsc uruchomiony został w południe i funkcjonował będzie aż do dwóch godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego – czyli do niedzieli, 22 maja, do godziny 10:30. Zwolnienia dokonać może każdy karnetowicz – zarówno przez oficjalną stronę TUTAJ, jak i za pomocą aplikacji mobilnej. Aby zachęcić fanów do udostępniania miejsc, klub przygotował dla nich rabaty oraz konkurs z nagrodami. Więcej na jego temat pisaliśmy już W TYM MIEJSCU.

Po zwolnieniu miejsca, posiadacz karnetu otrzyma kod na zakup biletu i będzie mógł przekazać go wybranej przez siebie osobie. Kody można będzie wykorzystywać do czwartku, 19 maja, do godziny 23:59. Kolejnego dnia, wszelkie niewykorzystane miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Ta wystartuje zaś o godzinie 12:00 i będzie ostatnią okazją do nabycia wejściówki. Co ciekawe, w sprzedaży będą dostępne bilety do sektora gości, a będzie on przeznaczony dla gospodarzy.

Przypomnijmy, że do wejścia na domowy mecz z Podbeskidziem (niedziela, 22 maja, godz. 12:40) potrzebny będzie karnet albo bilet z dokumentem tożsamości. Szczegóły TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
92 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
92
0
Would love your thoughts, please comment.x