Ponad siedemdziesiąt tysięcy złotych na oklejenie autokaru!

17 maja 2022, 08:30 | Autor:

W niedzielę zakończyła się zbiórka pieniędzy na oklejenie i utrzymanie autokaru, którym od najbliższego sezonu na wyjazdowe spotkania podróżować będą piłkarze Widzewa Łódź. Fani czterokrotnego mistrza Polski ponad dwukrotnie przekroczyli założoną na początku kwotę i wpłacili aż 70 841 złotych – czytamy na widzew.com.

Dystrybucja cegiełek rozpoczęła się 6 maja i trwała przez ponad tydzień. W tym czasie, kibice czerwono-biało-czerwonych zakupili aż 3709 cegiełek! Na nabycie pakietu trzech sztuk, dzięki któremu na burtach pojazdu pojawi się nazwisko każdego darczyńcy, zdecydowało się blisko dziewięciuset sympatyków łódzkiego klubu. Prawie setka z nich otrzyma możliwość zwiedzania pojazdu, a dwóch zaproszonych zostanie na zamknięte wydarzenie z okazji premiery autokaru.

Za bardzo duże zaangażowanie oraz zebranie ponad siedemdziesięciu tysięcy złotych, kibicom podziękował już zarząd Widzewa. „Zarząd Widzewa Łódź, w imieniu całego Klubu, serdecznie dziękuje wszystkim kibicom za zakup cegiełek, z których zysk w całości zostanie przeznaczony brandingu widzewskiego autokaru. Za pośrednictwem platformy Widzew Plus zebraliście aż 70 841 złotych. Potrzebna suma została zatem przekroczona dwukrotnie, a Wy po raz kolejny udowodniliście, że hasło »Zawsze w 12!« nie jest pustym frazesem” – dziękują włodarze klubu.

Przypomnijmy, że w przetargu na nowy autokar zwyciężyła firma Aro Trans i to właśnie nim, począwszy od nowego sezonu, na mecze jeździła będzie pierwsza drużyna łódzkiego klubu. W niedzielę, do Legnicy, widzewiacy po raz ostatni wsiedli do pojazdu Leszka Sińskiego (na zdjęciu), który woził ich przez ostatnie dwadzieścia pięć lat. Co ciekawe, w kuluarach słychać głosy, że jest szansa, aby był on kierowcą również w nowej firmie. Czy tak będzie, zobaczymy.

Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
50
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x