Wylicytuj krzesełka ze starego stadionu i pomóż Mai!

5 listopada 2020, 18:30 | Autor:

Kilkukrotnie pisaliśmy już na naszych łamach o akcji pomocy małej Mai Kwiatkowskiej, cierpiącej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. W sieci właśnie pojawiła bardzo ciekawa aukcja, dochód z której w całości przeznaczony zostanie na wsparcie w walce dziewczynki z chorobą. Co konkretnie można zdobyć?

Do wylicytowania są unikatowe krzesełka ze starego stadionu Widzewa, które połączone zostały w klimatyczną minitrybunę. Cena wyjściowa to 100 złotych, ale w ciągu zaledwie doby wzrosła ona kilkukrotnie i obecnie wynosi 910 złotych! Można się spodziewać, że to nie koniec, bo aukcja trwa do soboty, do godziny 21:00. Wziąć w niej udział można za pośrednictwem dedykowanej grupy na Facebooku TUTAJ.

Przypomnijmy, że Maja ma kilka miesięcy i cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. To choroba, która wyniszcza mięśnie, wprowadza małe dzieci w bezruch, a później odbiera im oddech, bez którego nie mogą już żyć. Jedyną nadzieją dla dziewczynki jest oficjalnie zatwierdzona w Stanach Zjednoczonych terapia genowa. Nadal brakuje na nią jednak środków. Wpłat dla Mai dokonywać można W TYM MIEJSCU.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MMM

Na tych licytacjach można znaleźć dużo widzewskich gadżetów. Zaglądajcie i licytujcie. Mai brakuje jeszcze prawie 5 mln zł…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress