Zachęcamy do kupna widzewskich książek

3 lutego 2024, 14:45 | Autor:

Widzew to wspaniała historia, pełna sukcesów na europejskich salonach, ale także czas upadku i reaktywacji klubu. Dzięki książkom o czerwono-biało-czerwonych możecie wrócić pamięcią to tamtych czasów. Zachęcamy do zakupu.

Wielki Widzew to drużyna, która połączyła całe pokolenia kibiców, ponieważ stoczyła niezapomniane boje w europejskich pucharach z gigantami futbolu, takimi jak Liverpool czy Juventus. To one zbudowały legendę drużyny z Łodzi. Regres widzewiaków zaczął się w XXI wieku.

Odbudowanie RTS-u było procesem długofalowym. Poznaj historię i teraźniejszość Widzewa dzięki książkom: „Wielki Widzew. Historia polskiej drużyny wszech czasów” oraz „Widzew. Reaktywacja„. Marek Wawrzynowski i Bartłomiej Stańdo zabiorą Cię w fascynującą podróż do świata w czerwono-biało-czerwonych barwach, w którym brylowali Zbigniew Boniek, Mirosław Tłokiński, Marek Citko i Bartłomiej Pawłowski.

Szczegóły TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
4 miesięcy temu

Wszystkie kluby grają sparingi a tylko my odpoczywamy…no nie zakontraktowalismy w tak kluczowym momencie… może zapytajmy trenera czy to taki nowatorski sposob,czy kolejny babol w prowizorce Rydza i Wichniarka

Andrzej
4 miesięcy temu

Trener jest mądrym człowiekiem wie że zostało mu u nas 5, słownie 5 meczy jeszcze….

nody64
4 miesięcy temu

cel uświęca środki! może tak ma być.

Wojtek Fortuna
4 miesięcy temu

Ta piękna historia nasza, upadek, a potem reaktywacja i próba nawiązania do sukcesów lat minionych przypomina mi trochę… historię fińskich skoków narciarskich, bo oprócz piłki interesuję się również narciarstwem. Mam nadzieję, że wielu kibiców tego Forum kojarzy najpierw Nykanena, a potem Ahonena i wielu innych znakomitych skoczków „Suomi” sprzed lat w tej dyscyplinie sportu, którzy przez lata całe brylowali na skoczniach całego świata, by pod koniec pierwszej dekady bieżącego wieku, a więc tylko… parę lat po niepowodzeniach Widzewa wypaść z gry i pójść w zapomnienie świata sportu jak Nasz Klub… Ja nawet jeszcze dziś jak widzę fińskiego skoczka na rozbiegu,… Czytaj więcej »

4 miesięcy temu

Great insights! For further information on this subject, this link provides a thorough examination

5
0
Would love your thoughts, please comment.x