Zapowiedź 20. kolejki II ligi
30 listopada 2019, 10:10 | Autor: Ryan
Przed nami ostatnia w tym roku seria spotkań. Najciekawiej będzie w Stargardzie, do którego przyjedzie liderująca ekipa Widzewa Łódź. Interesująco zapowiadają się też niedzielne pojedynki w Pruszkowie oraz Bytowie.
Po zwycięstwie Bytovią Bytów, widzewiacy objęli pierwsze miejsce w tabeli II ligi. W bieżącej serii spotkań spróbują utrzymać fotel lidera, a na swój meczu udadzą się do Stargardu. Nie będzie to łatwe zadanie, bo w spotkaniach domowych drużyna Błękitnych spisuje się bardzo dobrze.
Bardzo ważne starcie dla układu dolnej części tabeli zostanie rozegrane w Częstochowie. Miejscowa Skra, znajdująca się w strefie spadkowej, podejmie rezerwy Lecha Poznań. Również w sobotę, znajdująca się tuż za plecami Widzewa ekipa Górnika Łęczna zmierzy się z drużyną Górnika Polkowice.
Interesujące mecze rozegraną zostaną w niedzielę. W Pruszkowie miejscowy Znicz podejmie ekipę Resovii. Ostatnią tegoroczną serię spotkań zakończy pojedynek w w Bytowie, gdzie Bytovia powalczy o punkty z GKS Katowice. To spotkanie zostanie pokazane na antenie Telewizji Polskiej.
Mecze 20. kolejki II ligi:
sobota, 30 listopada
Błękitni Stargard – Widzew Łódź, godz. 13:00
Skra Częstochowa – Lech II Poznań, godz. 13:00
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków, godz. 13:00
Górnik Łęczna – Górnik Polkowice, godz. 17:00
Olimpia Elbląg – Elana Toruń, godz. 17:00
niedziela, 1 grudnia
Znicz Pruszków – Resovia, godz. 12:30
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola, godz. 13:00
Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo, godz. 13:00
Bytovia Bytów – GKS Katowice, godz. 13:05 (transmisja w TVP)







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska