Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (27-28 kwietnia)

27 kwietnia 2024, 10:00 | Autor:

Kolejny weekend pełen pracy mają przed sobą piłkarze Akademii Widzewa Łódź. W najbliższych dniach na murawę wybiegnie siedem zespołów. Wciąż lidera w IV lidze gonią rezerwy, natomiast juniorzy rozegrają ważne starcie w kontekście utrzymania w Centralnej Lidze Juniorów.

Pięć godzin przed meczem pierwszej drużyny, rezerwy czerwono-biało-czerwonych udadzą się na trudny teren do Strykowa, gdzie zmierzą się z ekipą Zjednoczonych. Wygrana pozwoli pozostać na drugim miejscu w lidze. W niedzielę bardzo istotną potyczkę rozegrają juniorzy starsi. Podopieczni Łukasza Jonczyka zagrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa, który prawdopodobnie także będzie walczył o utrzymanie w CLJ.

O utrzymanie pierwszego miejsca w swojej kategorii wiekowej postarają się juniorzy młodsi. Zespół Tomasza Kmiecika zmierzy się na własnym terenie z Pelikanem Łowicz. O utrzymanie pierwszej pozycji w lidze powalczą również ich o rok młodsi koledzy. Szesnastolatkowie pod wodzą trenera Jakuba Grzeszczakowskiego staną w szranki z SAP Andrespolia.

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze młodszych roczników. Czternastolatkowie zmierzą się przed własną publicznością z Wartą Sieradz, zaś reprezentanci drużyny do lat 13 sprawdzą się na tle Lechii Tomaszów Mazowiecki. W niedzielę na murawę wybiegną dwunastolatkowie, którzy przystąpią do rywalizacji z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (27-28 kwietnia):

Zjednoczeni Stryków – Widzew II Łódź, 27 kwietnia, sobota, godz. 15:00
CLJ U-19: Raków Częstochowa – Widzew Łódź, 28 kwietnia, niedziela, godz. 12:00
U-17: Widzew Łódź – Pelikan Łowicz, 27 kwietnia, sobota, godz. 12:00
U-16: Widzew Łódź – SAP Andrespolia, 27 kwietnia, sobota, godz. 10:00
U-14: Widzew Łódź – Warta Sieradz, 27 kwietnia, sobota, godz. 14:00
U-13: Widzew Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki, 27 kwietnia, sobota, godz. 16:00
U-12: Sokół Aleksandrów Łódzki – Widzew Łódź, 28 kwietnia, niedziela, godz. 12:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x