Raport kartkowy przed meczem z Rakowem

27 kwietnia 2024, 08:30 | Autor:

Czterokrotnie do notesu sędziowskiego w starciu z Ruchem Chorzów trafiali zawodnicy łódzkiego Widzewa. Jeden z ukaranych dołączył do grona zagrożonych jednym meczem pauzy. Takich zawodników jest już czterech w widzewskiej ekipie.

W meczu na Stadionie Śląskim ukarani zostali Fran Alvarez, Juan Ibiza, Fabio Nunes oraz Bartłomiej Pawłowski. Dla tego ostatniego było to trzecie indywidualne napomnienie w tym sezonie. Kolejna żółta kartka będzie oznaczać jeden mecz pauzy dla pomocnika widzewskiej drużyny. W takiej samej sytuacji są również Dominik Kun, Serafin Szota oraz Paweł Zieliński.

W ekipie Rakowa Częstochowa żaden z zawodników nie pauzuje z powodu nadmiaru żółtych kartek. Zagrożonych jednym meczem pauzy jest natomiast pięciu częstochowian: Zoran Arsenić, Marcin Cebula, Władysław Koczerhin, Sdrjan Plavsić oraz Fran Tudor. Od początku sezonu gracze Dawida Szwargi zobaczyli czterdzieści dziewięć żółtych i żadnej czerwonej kartki.

Żółte kartki w Widzewie:

6 – Andrejs Ciganiks, Fabio Nunes, Jordi Sanchez, Mateusz Żyro
5 –
Fran Alvarez, Marek Hanousek
4 – Mato Milos, Juljan Shehu, Luis Silva
3 –
Dominik Kun, Bartłomiej Pawłowski, Serafin Szota, Paweł Zieliński
2 – Juan Ibiza, Ernest Terpiłowski
1
– Kamil Cybulski, Rafał Gikiewicz, Lirim Kastrati, Paweł Kwiatkowski, Filip Przybułek, Imad Rondić, Dawid Tkacz

Czerwone kartki w Widzewie:

2 – Luis Silva

Żółta kartka sztabu szkoleniowego:

1 – Karol Zniszczoł

Czerwona kartka sztabu szkoleniowego:

1 – Kacper Pipczyński

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
1 miesiąc temu

Grać swoje i wygrywać. Pan Stsmirowski wydał oficjalny komunikat do władz miasta z zapytaniem o możliwość zwiększenia pojemności naszego stadionu. Myślę, że taka jak s Szczecinie czy Białymstoku czyli ok.22 tyś.bylaby Ok.

Piotrunio
Odpowiedź do  Darek
1 miesiąc temu

Przecież od lat, jeszcze przed powstaniem obecnego stadionu wiadomo, że powinno być 30 z groszem (praktycznie wszystkie wizualizacje pokazywały dla nas stadion 30+). Dolicz większy sektor dla gości i strefy buforowe w związku z tym i dal nas zostanie z jakieś 27? Chyba w sam raz. Przecież obecne 18 to jest o wiele za mało, więc jaki byłby cel rozbudowy tylko do 22tys? I znowu za 5 lat powrót do tematu? Wg mnie lepiej mieć w zapasie 3-5tys wolnych miejsc na stadionie i móc jest włączyć do użytkowania niż mieć o tyle za mało i zostać z problemem.

obywatel
Odpowiedź do  Darek
1 miesiąc temu

To niech Pan Stamirowski da na to kasę,miasto dało tyle co mogło a jak sie chce więcej to trzeba samemu za to zapłacić,jest dużo innych ważniejszych potrzeb w tym mieście niż wydawanie grubej kasy na powiększenie nowego stadionu który spełnia wszystkie wymogi licencyjne bo tak sie klubowi i kibicom podoba.Juz nawet nie wspomnę w jakich stosunkach jest klub z urzędem miasta i prezydent czy kibice Widzewa którzy na każdym kroku ich obrażają i krzyczą żeby na nich nie głosować a później mają jakies wymagania

Konrad73
1 miesiąc temu

Nie powinna być anulowana kartka dla Bartka. Przecież to jest sytuacja przed karnym?

Zoltar
Odpowiedź do  Konrad73
1 miesiąc temu

Paradoks tej sytuacji jest taki, że gdyby nie było tej żółtej kartki to nie byłoby karnego dla Widzewa :))), bo co na varze by oglądali, jak nikt nawet nie zorientował się, że była ręka. Do ” ręki Boga” daleka droga, ale zawsze coś. Pozdrawiam.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x