Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (4-5 lutego)

4 lutego 2023, 08:46 | Autor:

Do rozpoczęcia sezonu przez drużyny Akademii Widzewa pozostało jeszcze dużo czasu. Młodzi piłkarze nie narzekają jednak na nudę, bowiem stale rozgrywają mecze sparingowe. Nie inaczej będzie w najbliższych dniach, ponieważ widzewiacy wyjdą na boisko aż 8 razy – poinformowała strona widzew.com

Kolejny sparing w tym roku rozegrają piłkarze drugiej drużyny Widzewa Łódź. Po zeszłotygodniowej wygranej z Pelikanem Łowicz (więcej TUTAJ) zmierzą się w wyjazdowym meczu z rezerwami Legii Warszawa. To spotkanie odbędzie się w ośrodku treningowym warszawskiej drużyny w Książenicach.

Tego samego dnia na Łodziance odbędą się trzy mecze kontrolne z udziałem piłkarzy Akademii Widzewa. Juniorzy starsi podejmą rówieśników z Lechii Gdańsk, podobnie jak siedemnastolatkowie, którzy również zagrają z rówieśnikami z Gdańska. Ciekawy mecz czeka szesnastolatków, którzy zagrają z drużyną Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Do Warszawy na dwumecz z Varsovią udadzą się piłkarze z rocznika U-15 i U-14. We Wrocławiu z kolei mecze sparingowe zagrają zawodnicy z drużyn U-13 i U-12. Ich rywalem będą koledzy ze Śląska Wrocław.

Mecze drużyn Akademii Widzewa (4-5 lutego):

Legia II Warszawa – Widzew II Łódź, 4 lutego, godz. 12:00
U-19: Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, 4 lutego, godz. 14:00
U-17: Widzew Łódź – Lechia Gdańsk, 4 lutego, godz. 12:00
U-16: Widzew Łódź – MSMS Łódź U-17, 4 lutego, godz. 10:00
U-15: Varsovia Warszawa – Widzew Łódź, 5 lutego, godz. 14:00
U-14: Varsovia Warszawa – Widzew Łódź, 5 lutego, godz. 14:00
U-13: Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, 4 lutego, godz. 13:00
U-12: Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, 4 lutego, godz. 13:00

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Roberto
1 rok temu

Dla zainteresowanych: rezerwy przegrały 0-1 w
meczu na sztucznej nawierzchni pod balonem. Hm sztuczna nawierzchnia pod balonem!!! – dla nas w Łodzi to ciągle cud na kiju. Jak długo jeszcze?

Roberto
1 rok temu

Dla zainteresowanych rezerwy przegrały 0-1. Mecz na sztucznej nawierzchni pod balonem. My tylko możemy pomarzyć o takich frykasach. Niestety.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x