Zarząd Widzewa Łódź napisał list do kibiców

24 stycznia 2023, 20:12 | Autor:

Wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna PKO BP Ekstraklasy. Już w sobotę piłkarze Widzew podejmą w „Sercu Łodzi” szczecińską Pogoń. W związku z tym, zarząd klubu wystosował list do kibiców.

Poniżej prezentujemy treść listu, opublikowanego na stronie widzew.com:

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vulcan
1 rok temu

Bracia po szalu!! Potrzebuje 2 bilety na sektor c. Proszę o kontakt. [email protected]

Zwierzolub
1 rok temu

Naprzód aRTyŚci Niech Widzewskie Marzenie się ziści

Stefański
Odpowiedź do  Zwierzolub
1 rok temu

RTŚ, prawie ci się udało xD

Tadeo
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Stefański , no tak już wiem , to przecież rektor uniwersytetu na wydziale języka polskiego i ten , któremu NIE ZDARZAJĄ SIĘ tzw.LITERÓWKI. Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia i chce błysnąć , wtedy przypier…i się do wszystkiego. Tylko nikogo oprócz” REKTORA” te uwagi nie kręcą , panie zakręcony czepialski.

Polska
1 rok temu

Jestem pod wrażeniem. Jeśli po każdym spektaklu wyjdziemy z 3 punktami to na koniec będziemy mistrzami.

Mr1910
1 rok temu

Mała dygresja różnica między aktorami, reżyserami i dyrektorami teatru, a nami widzami jest taka, że 3 pierwsze ważne ogniwa zawsze się zmieniają, a my jesteśmy z Widzewem od początku do śmierci i to non profit :)

Mar
1 rok temu

Cudownie po raz.kolejny omamiono kibiców słodkim pierdzeniem, aby tuszować zimowa nieporadność. Oni nawet nie wiedzą czy ten nasz Teatr jest najlepszy w Łodzi, czy w całej Polsce (patrz pierwsze i ostatnie zdanie). Tak doktor prawa tworzy dokumenty…

Rafał
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Kurwa… Widzew ma za sobą najlepszą rundę na szczeblu dupoligi od 24 lat, a Ty uważasz, że PO RAZ kolejny ktoś omamia kibiców…. Więcej wiary! Niestety obracamy się w takiej rzeczywistości, że trzeba oszczędzać – raz ze względu na sytuację makroekonomiczną, a dwa ze względu na inwestycję w ośrodek. Nikt zewnętrzny za to nie zapłaci, a tak naprawdę to jest warunek konieczny, żeby jako tako funkcjonować. Obecnie problemem Widzewa nie jest kadra pierwszego zespołu, tylko to, że jako zawodowa drużyna, nie ma gdzie trenować. Zwróć również na transfery innych drużyn. Myślę, że znajdziesz kilka klubów, które nie zrobiły żadnego transferu,… Czytaj więcej »

Mar
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Facet inwestycja w ośrodek to świeży temat, a u nas kasy nie ma w zasadzie od początku mimo kurwa sprzedaży kompletu karnetów co rok, zwalniania kilku tysięcy miejsc co kolejka, WOWP, Widzew Plus. Bez tego bysmy nie istnieli zupełnie, a inni funkcjonują

Rafał
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Facet inwestycja w ośrodek to NIE jest świeży temat! Świat nie działa w taki sposób, że dziś podejmujesz decyzję a jutro budujesz, bo do takiej inwestycji wartej ok 20-30 mln. trzeba się przygotować przede wszystkim pod względem finansowym, a tego się nie zrobi w mig. Kasa od początku reaktywacji była, tylko była źle wydawana poprzez złe transfery (a takie gwiazdy jak Demjan czy Możdżeń nie grały tu za darmo), bądź opłacanie w jednym momencie kilku trenerów, którzy byli zmieniani jak rękawiczki. Jak inni funkcjonują? Czy Lech Poznań, który ma większą widownie od nas, zarabia DZIESIĄTKI MILIONY EURO na transferach, ponadto… Czytaj więcej »

Mar
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Czytasz, co piszesz? Pytasz jak funkcjonuje Amica…sam sobie odpowiadasz, gra o majstra, gra w pucharach i nie pierdoli farmazonów o utrzymaniu w lidze.

Rafał
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

No i czego znowu nie rozumiesz? Zamiast tępo krytykować może byś porównał majątek naszego właściciela i majątek właściciela Lecha, Rakowa, Legii. Może gdybyś porównał również zarobki tych drużyn z transferów, bazy treningowe i zobaczył, że pomimo tego drużyny te dokonują głównie transferów ezgotowkowych. Tak naprawdę do Lecha i Legii mamy do nadrobienia bardzo dużo, dlatego nie jest realna na dłuższą metę walka z nimi w tym momencie. Oczywiście jest to w sprzyjających okolicznościach czasem możliwe (w co gorąco wierzę).

Mar
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Ja nie będę porównywal majątków właścicieli amicy, ległej czy smutnego klubu z Jasnej Góry.Mnie bardziej interesuje sposób szukania prawdziwego inwestora. W jednym z najbardziej medialnych klubów w Polsce jest to na poziomie bliskim zera podczas gdy kolejny smutny klub po sasiedzku, na dodatek grający ligę niżej, będący ostatnio kilka razy na krawędzi rozpadu znajduje godziwego sponsora. Albo masz ludzi chcących sukcesu, albo takich którzy doją dopóki nie zostaną wywiezieni na taczkach.

Red Army
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Kasa była,ale przewalili ją od początku ferdzyny,kaczorowskie,pajęczyna,szor . Dopiero prezes Dróżdż zrobił coś dla klubu i to w krótkim czasie. Jakby on był prezydentem miasta Łodzi to na pewno nie było by w tym mieście takiego SYFU.BRUDU,ŚMIECI NA ULICACH,GNOJÓWKI ,ale jest zdanowska i syf ,brud pozostanie.

Mar
Odpowiedź do  Red Army
1 rok temu

To co zrobił ten prezes? Żadnego transferu i przy nieprawdopodobnych wpływach od kibicow ledwo spiął budżet na ten rok…grubo ci powiem. W klubach co mają publikę 3K musiałby sobie pętlę na szyję zaciągnąć. A jednak tam dają sobie radę

Piotr
Odpowiedź do  Red Army
1 rok temu

Pisanie przez ciebie takich bzdur świadczy o zupełnym braku wiedzy dotyczącej finansów za czasów Reaktywacji i samego Marcina Ferdzyna!!! Wiesz jaki mieliśmy budżet na 4 ligę kiedy ruszaliśmy z odbudowa klubu? Wiesz jaki budżet był określony na 3 ligę? W 4 lidze nie mieliśmy niczego po za ogromnym zapałem i pomocą kibiców, dobrych ludzi prowadzących swoje firmy, wspierające nasz klub. Marcin i reszta Zarządu poświęcała swój czas w imię miłości do klubu, do Widzewa. Nie liczyliśmy na pomniki, na zwykle dziękuję, którego nigdy nie usłyszeliśmy ani my ani nasi bliscy którzy jak wielu mi znanych wspomagali Nasz Widzew w formie… Czytaj więcej »

Mar
Odpowiedź do  Piotr
1 rok temu

No jaki był ten budżet w 3 lidze? 2 lata kiblowania w niej z kompletem sprzedanych karnetów

ORANGE
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

WYJDZ STAD I DO BUDY ZA TOROWISKO,,,TAM SIE WYPOWIADAJ!

Tadeo
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Z kiblem nie dyskutuj Człowieku bo tam g…o rządzi pod czachą.SZKODA TWOJEGO PRĄDU, A TEMU MarCep to woda na młyn. Życzę większego poczucia dystansu z kim chcesz wchodzić w dialog bo z tym ” czymś” ABSOLUTNIE SENSU BRAK. OLAĆ I NIC WIĘCEJ. O mnie Marsranin może sobie wypisywać co chce bo takich humanoidów pod uwagę nie biorę. Można mu jedynie współczuć, że taką ma fazę. NIECH POZYTYW RZĄDZI, BO DO PIERWSZEGO WIOSENNEGO ZWYCIĘSTWA WIDZEWIAKÓW JUŻ TYLKO KILKADZIESIĄT GODZIN ️!!!

Krystian
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Mar na prezesa!!!

ORANGE
Odpowiedź do  Krystian
1 rok temu

chyba szlaletu im. krola

Zenek
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Dobrze się czujesz?

Roman
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Jutro może poczujesz się lepiej.

Maniek
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Widzę kolego że minusuja ciebie ale zawsze tak było że prawdę to zna kilka procent a nie 100 ten list wszystko fajnie itd ale śmierdzi polityką że teraz kibicu zwykły twoje zadanie się nie liczy to my się znamy itd dobrze przeczytać ze zrozumieniem to tak jak za cacka nie podskakiwać itd zawiało syfem

Piri
Odpowiedź do  Maniek
1 rok temu

O jakiej prawdzie piszesz??? Zacytuj człowieku o co kaman!!! Ten list, jest profesjonalnym kontaktem z Kibicami, w których „płynie Widzewska krew”. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć, zapytaj starszych ; )) Doszukujesz się podtekstów bez pokrycia, a o syfie i polityce pogadaj „za torami”.

Bastain
Odpowiedź do  Piri
1 rok temu

Ten list jest mało profesjonalny … niestety. Ładne słowa to nie profesjonalizm. Ale skoro większość kibiców to akceptuje, to może tak właśnei z Wami trzeba.

Kixon
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Pilnuj zeby zakaz transferow wam zdjeli

Mar
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

Ty jak zawsze ambitny i merytoryczny

kRisu
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Kiedy wam z nieba spadnie ten Płatek? Bo coś mi tutaj nie pasuję, tzn. proszenie Stali żeby już teraz wzięli Trąbkę, żebyście spłacili Hiszpanów? To Amerykańce już z was zrezygnowali?

Bartek
1 rok temu

A nie mogłoby być w jednym wersie i zdaniu: DO ROBOTY QSZYSCY CZERWONO BIAŁO CZERWONI?!
RAZEM PO MAJSTRA!!!

Vulcan
1 rok temu

Odkupię 1 bilet na c. [email protected]

Stefański
1 rok temu

Najważniejsze fragmenty:
„Widzowie nie decydują już za dyrektora teatru.”
„Jego gmach jest już dla nas za mały.”
Razem po zwycięstwo! :D

Vulcan
1 rok temu

Bracia. Odkupię 1 bilet na c. [email protected]

Padre
Odpowiedź do  Vulcan
1 rok temu

Spamowaniem w komentarzach za wiele nie uzyskasz.

Gregor
1 rok temu

Mam 72 lata, WIDZEWOWI kibicuję od 1975 roku. Nie wiem po co i dla kogo, ten durny anons został dokonany?! Pan prezes nie miał i nie ma żadnych umiejętności dyplomatycznych i zdolności do negocjacji – choćby z diabłem – gdyby to mogło pomóc naszeu Widzewowi! Nas, kibiców, nie trzeba motywować do działania! Może niech inni zaczną się realizować, w imię dobra RTS, a nie lansować swoją rzekomą nieprzejednaną indywidualność!

Mar
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Gimbaza minusuje gościa który gdy zaczynał kibicowac Widzewowi, to waszych ojców na świecie jeszcze nie było. A pojęcie „Widzewski Charakter” to dla was utrzymanie się w lidze

męczy nas piłka
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

albo jesteś z umł, albo toczysz jad kiełbasiany, albo jesteś zza torów, trzeciej opcji nie ma. Czekam na kolejne wpisy z innymi nickami, by samego siebie uwiarygodnić :)

Mar
Odpowiedź do  męczy nas piłka
1 rok temu

Ponoć inny nick? Nie jestem chorągiewka na wietrze która steruje wiatr…

Bastain
Odpowiedź do  Gregor
1 rok temu

Pełna zgoda Szanowny Panie. Niestety ten „list” został napisany do pewnej grupy kibiców, nie do Pana, nie do mnie i nie do nam podobnych. Ale kto go napisał? Prezes księgowy i Wice „słup” …. może powinni najpierw dać komuś to do przeczytania.

Rafal
1 rok temu

Mimo wszystko uważam że mamy ogromny problem z młodzieżowcami,myślę ze można było chociaż jednego w miarę dobrego ściągnąć,a tak zostaliśmy tylko z Terpilowskim..

kamil
1 rok temu

Tu akurat nie trafili. Widzew nie jest teratrem, bo stadion Widzewa nie jest teatrem i nigdy nie będzie. Oczywiście rozumiem całą przenośnie i analogie, ale można było to lepiej ubrać w słowa. A nas nie trzeba mobilizowac czy motywowac

Anna
1 rok temu

Odszkodowania WEC mają bardzo fajną promkę do strefy vip ms szlagierowe mecze. Słyszeliście?

Vulcan
1 rok temu

Bracia proszę. 1xbilet na c odkupię. Prosze o kontakt. [email protected]

Ynwa
1 rok temu

Cześć!
Panie i Panowie, szukam kodu na C :)
Jeżeli chciałby ktoś podarować to proszę odezwać się na email [email protected]
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Tomi
1 rok temu

Widzę po wypowiedziach że wszystkim się nie dogodzi . Drużyna jest na 3 miejscu i słychać nie zadowolenie trochę wiary w zespół i sztab szkoleniowy oraz zarządzających . Tylko Widzew RTS.

Łukasz
1 rok temu

Przykro mi to pisać, ale niestety Mary, Janki, siadam sikam i inne trole, które skutecznie zaśmiecają bezkarnie to forum skutecznie zniechęciły mnie do udzielenia się na nim. A szkoda. Nie czytam, nie piszę, nie w.urwiam się. Myślę że podobne odczucia ma spora grupa forumowiczów.

Mar
Odpowiedź do  Łukasz
1 rok temu

Nie potrafisz myśleć , sam do powiedzenia nic mądrego nie masz także podjąłeś słuszną decyzję. Chociaż za to mały plus dla ciebie

ORANGE
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

WEZCIE TO ADMIN ZABLOKUJE TROLA BIAŁEGO!

Slawek
1 rok temu

Witam potrzebuje 2 kody na D na mecz dla Siebie i Syna. Kto mógłby pomóc proszę o kontakt na maila [email protected]. Pozdrawiam Slawek

Slawek
1 rok temu

Witam 2 kody na D potrzebne
Pozdrawiam Slawek mój mail [email protected]

Vulcan
1 rok temu

Panowie poratujcie biletem na C. Odkupie. Proszę k kontakt. [email protected]

Tadeo
1 rok temu

Temat artykułu to RTS WIDZEW I JAK TA SIŁA ROŚNIE a prawie wszyscy skupili się we wpisach na jakimś Marsrańcu , jakby to był najważniejszy element Listu do KIBICÓW. Ignorować i gostek uschnie bo teraz zabiera energię do konstruktywnych wypowiedzi. POZDRO

Tadeo
1 rok temu

ŻYWY, ENERGETYCZNY I KULTURALNY DOPING BEZ PRYMITYWNYCH PRZYŚPIEWEK, TO BUDULEC SIŁY DLA DRUŻYNY I ZARZĄDU. NAD TYM NALEŻY SIĘ SKUPIĆ W DRODZE RADOŚCI Z PRZEŻYWANIA KOLEJNYCH FAJNYCH CHWIL A TO PRZECIEŻ CHODZI PRAWDZIWYM WIDZEWIAKOM, CZYŻ NIE?

Przemysław
1 rok temu

Będę…

Bastain
1 rok temu

Te odniesienia do teatru to jak rozumiem figura stylistyczna mająca mająca wznieść kopaninę na trawie na poziom sztuki. Zaprawdę zabieg tyleż oryginalny co zabawny. Ale do rzeczy. Czepmy się kilku określeń, którymi „prezesi” tak chętnie nas raczą. „Irracjonalne ruchy finansowe” – a jakie są racjonalne? zero konkretów, jak rozumiem chodzi o niekupowanie piłkarzy niewzmacnianie kadry. Tylko czy to jest irracjonalne? Może „prezesi” tak uważają, a mówienie, że nas nie stać, to nie znaczy, że to irracjonalne. „Nie zmieniamy aktorów, tylko rozwijamy” – no bo nas rzekomo nie stać. BO jesteśmy tacy racjonalni – śmieszne to, bo rozwijać można kogoś kto… Czytaj więcej »

Roman
1 rok temu

Cytując pewna scenę to synek zrobił sobie na Widzewie cieplutki qur..dolek

Ted
1 rok temu

Najemnicy tylko rozszabrują Klub. Jest tylko gorzej.

57
0
Would love your thoughts, please comment.x