ZCB Owczary na dłużej z Widzewem!

20 lipca 2021, 13:46 | Autor:

Bardzo dobre informacje przekazała nam przed chwilą oficjalna witryna klubowa widzew.com! Jak czytamy na jej łamach, w przyszłym sezonie sponsorem głównym Widzewa Łódź pozostanie firma ZCB Owczary, która podpisała z czterokrotnym mistrzem Polski nową umowę. Będzie ona obowiązywać przez kolejny rok.

Przypomnijmy, że firma ta jako jedna z pierwszych zaangażowała się w akcję pomocy przy reaktywacji łodzian – już w 2015 roku marka jej flagowego produktu, TERMOton, znalazła się na koszulkach meczowych czerwono-biało-czerwonych. Od tego czasu ZCB Owczary stale zwiększał swoje zaangażowanie w klub, od czterech lat jest najemcą jednej z lóż na stadionie, jego reklamy znajdują się na całym obiekcie, a współwłaściciel Rafał Stępień zasiada w radzie nadzorczej. Teraz przedsiębiorstwo postanowiło podpisać umowę na sezon 2021/2022.

„Przedłużenie umowy między Klubem a firmą ZCB Owczary to potwierdzenie łączących nas doskonałych relacji. To bardzo ważna informacja, długo wyczekiwana przez kibiców. To również spełnienie naszych deklaracji, że jako Klub chcemy stawiać na bliską, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę. Cieszę się, że niezależnie od sytuacji, dla jednego z naszych kluczowych sponsorów dalsza wspólna droga biznesowa jest tak samo ważna, jak dla nas. Przed nami sezon, w którym chcemy walczyć o jak najwyższe cele sportowe, a jednocześnie budować drużynę i rozwijać struktury Klubu – to istotne, by na tej drodze towarzyszyli nam sprawdzeni, rzetelni partnerzy, tacy jak ZCB Owczary” – powiedział wiceprezes Michał Rydz.

„Decyzja o tym, żeby pozostać z Widzewem Łódź, była dla nas naturalna. Nigdy nie ukrywaliśmy swoich emocjonalnych związków z Klubem, więc będziemy z nim również w nadchodzącym sezonie. Jako sponsor przeżyliśmy z Widzewem w ostatnich latach trzy awanse i przed nami już tylko jeden, ale bardzo trudny krok, by powrócić do ekstraklasy. Chcemy nadal towarzyszyć Widzewowi w odbudowie i razem z tysiącami kibiców przeżywać wspólnie piłkarskie emocje” – krótko skomentował fakt przedłużenia umowy na kolejny sezon Stępień.

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x