Przedostatni tydzień przygotowań widzewiaków
20 lipca 2021, 08:30 | Autor: Kamil
We wtorkowe przedpołudnie piłkarze Widzewa Łódź spotkają się na pierwszym wspólnym treningu w trakcie przedostatniego tygodnia przygotowań do rozpoczęcia nowego sezonu I ligi. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pracować będą do soboty włącznie.
Po powrocie ze zgrupowania, widzewiacy mieli wolną niedzielę, a w poniedziałek ćwiczyli wyłącznie indywidualnie. Po raz pierwszy w klubie spotkają się dziś rano, gdzie najpierw przejdą badania kontrolne, a później udadzą się na Łodziankę na premierowe tego dnia zajęcia. We wtorek czerwono-biało-czerwonych czeka również popołudniowa jednostka.
Jak czytamy na widzew.com, na środę, czwartek i piątek zaplanowano po jednym treningu, za każdym razem w godzinach przedpołudniowych w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Tydzień zakończy się sobotnim sparingiem z drugoligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki, który rozpocznie się w samo południe. Niedziela znów będzie dla łodzian wolna.







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Widzew Łódź
Korona Kielce
Cracovia
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Tyle piszecie o jednostkach treningowych, a tak na prawdę to jak wygląda typowy dzień treningowy „zawodowego piłkarza” (hm?) klubu oopętanego manią wielkości? Chłopcy wpadają na 90 min do klubu, potruchtają dookoła boiska i wolne???? Jeśli tak, to nie ma się co dziwić, że efekty są marne, a jeśli nie to też lipa. Tak więc jak wygląda ten „profesjonalizm”?.
O ktorej godzinie mają ten trening?