Wypożyczeni zagrali przeciwko sobie

19 lipca 2021, 16:28 | Autor:

Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się nowy sezon w I lidze. Drużyny tego szczebla powoli kończą więc przygotowania. W sobotę przedostatni sparing rozegrały Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz. Wystąpili w nim Marcel Pięczek oraz Robert Prochownik.

Toczone na niepołomickim stadionie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla gości, co było dla nich pierwszym letnim zwycięstwem. Gospodarze z kolei przegrali wszystkie dotychczasowe mecze. W obu ekipach zagrali wypożyczeni widzewiacy – Pięczek tradycyjnie wyszedł w podstawowym składzie, zaś Prochownik spędził na boisku drugie czterdzieści pięć minut.

A jak kształtuje się przyszłość tych piłkarzy? Umowy wypożyczeń trwają do końca roku i na ten moment nic nie wskazuje na to, by w klubie z al. Piłsudskiego zmierzali skorzystać z możliwości ich skrócenia wcześniej, czyli w przerwie między sezonami. Pięczek oraz Prochownik najprawdopodobniej spędzą więc poza Łodzią również rundę jesienną.