Ruszyła druga faza sprzedaży karnetów!

19 lipca 2021, 09:00 | Autor:

Już za niespełna dwa tygodnie piłkarze Widzewa Łódź rozegrają pierwszy domowy mecz w sezonie 2021/2022. Dziś o godzinie 9:00 wystartowała zaś druga faza sprzedaży karnetów na spotkania czerwono-biało-czerwonych. Mogą w niej brać udział ci, którzy chcą zmienić swoje miejsce na stadionie.

Etap ten został podzielony na dwie części. Pierwsza, trwająca obecnie, została dedykowana członkom Klubu 1910 oraz karnetowiczom z sektorów A5 oraz A8. Druga, rozpoczynająca się jutro o godzinie 9:00, przeznaczona została dla wszystkich pozostałych chcących zmienić miejscówkę w „Sercu Łodzi”. Taka możliwość będzie aktywna do środy, do końca dnia. W piątek o godzinie 9:00 ruszyć ma zaś otwarta sprzedaż, o ile w puli zostaną wolne wejściówki.

Tak jak już kilkukrotnie wspominaliśmy, ceny abonamentów na najbliższy sezon wzrosły o około jedenaście procent. Dla przykładu, całosezonowy abonament na trybunę B, D lub rodzinną kosztuje 250 złotych dla przedłużających albo 300 złotych dla nowych. Na trybunę A lub C to odpowiednio 325 albo 390 złotych. Karnety można też nabywać w wersjach jednorundowych – na rundę jesienną (dziesięć meczów), a także wiosenną (siedem meczów).

Przy zakupie abonamentu można dodatkowo wspierać Widzew: albo poprzez zakup cegiełki, z której dochód przeznaczony zostanie na rozwój Akademii, albo poprzez karnety fundowane, z których będą mogli korzystać najmłodsi ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fan clubów czy osiedli. Kibice otrzymają też pakiet przywilejów: oprócz dotychczasowych, będą to cykliczne gadżety dostępne tylko i wyłącznie dla nich oraz pierwszeństwo w kupowaniu biletów na wszystkie domowe starcia w ramach Pucharu Polski.

Trzeba oczywiście pamiętać, że karnet (będzie on dostępny w formie fizycznej) może nie uprawniać do wejścia na wszystkie spotkania czerwono-biało-czerwonych, a to oczywiście w związku z panującymi w Polsce obostrzeniami. Na ten moment na trybunach może pojawić się maksymalnie pięćdziesiąt procent pojemności stadionu (w ten limit nie są wliczani zaszczepieni), ale w każdej chwili może to ulec zmianie w którąkolwiek ze stron. Jeżeli do dyspozycji nie będzie komplet miejsc, na poszczególne mecze nadal będą prowadzone zapisy.

Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów znaleźć można TUTAJ, a nabywać można je W TYM MIEJSCU. Wyrównany przed rundą wiosenną karnetowy rekord Polski wynosi 16 401 sztuk. Na ten moment fani czterokrotnego mistrza kraju nabyli już 11 451 abonamentów.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x